W czasach, gdy prawie każda nowa gra ma plany dotyczące różnych przyszłych aktualizacji treści, dość rzadko zdarza się, aby tytuł nie zawierał żadnej z nich. Zwłaszcza gra wydana przez Electronic Arts. Najwyraźniej ich najnowsza gra Star Wars: Squadrons będzie dokładnie taka. W niedawnym wywiadzie z PrześlijVRdyrektor kreatywny EA, Ian Frazier, powiedział, że ich nowa gra nie ma przyszłych aktualizacji i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Jak wyjaśnił Ian Frazier, podczas tworzenia Star Wars: Squadrons zespół programistów przyjął „podejście starej szkoły” i chciał zapewnić graczom usprawnione wrażenia z jasną ścieżką do końca.

„Nigdy nie mów nigdy, że tak powiem, ale jeśli chodzi o naszą filozofię, nie próbujemy traktować gry jako usługi na żywo. Nie chcemy powiedzieć: „Już prawie gotowe!” a następnie z czasem wylewać więcej, co, szczerze mówiąc, tak działa większość gier w dzisiejszych czasach. <…> Zapłaciłeś 40 $, to jest gra i jest całkowicie samowystarczalna. Nie planujemy dodawać więcej treści, to jest gra i mamy nadzieję, że rozumiesz propozycję wartości”.

Chociaż te kwestie brzmią ekscytująco, a niektórym fanom już świecą oczy, gdy zdali sobie sprawę, że EA może wydać więcej takich gier w przyszłości, zalecamy, aby nie wstrzymywać oddechu. Star Wars: Squadrons to niszowy tytuł, który jest nieco skierowany do graczy VR. Tworzenie na inne platformy i VR jednocześnie pochłania ogromną ilość zasobów i czasu, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej jest to główny powód takich stwierdzeń.

W każdym razie miło jest wiedzieć, że po ukończeniu historii Star Wars: Squadrons skończysz i nie będziesz musiał czekać na żadne dodatkowe DLC, aby poznać losy postaci w grze. A to jest coś bardzo rzadkiego w tej epoce gier. Jeśli chcesz tego doświadczyć na własnej skórze, koniecznie sprawdź nasze ceny o tytuł.