Sony uruchomi swoją odnowioną i przerobioną usługę subskrypcji PS Plus w czerwcu 2022 roku. Nowa, 3-poziomowa subskrypcja stanowi kontratak przeciwko Xbox Game Pass Microsoftu i obiecuje posiadaczom konsoli Sony najlepsze z dwóch poprzednich subskrypcji Sony – PS Plus i PS Now. Chociaż pierwszy i najtańszy poziom, PS Plus Essential, będzie dokładnie taki sam jak poprzedni PS Plus, pozostałe dwa dotyczą wyłącznie gier. Zainteresowany? Możesz subskrybować dowolny poziom dzięki tańszym kartom podarunkowym PSN!

Kliknij tutaj kupić tańsze karty PSN.

Tańsze PS Plus z kartami podarunkowymi PSN

Możesz subskrybować dowolny z poziomów PS Plus bezpośrednio w PSN Store, jednak będziesz musiał zapłacić pełną cenę. Chcesz subskrybować taniej? Karty upominkowe PSN można znaleźć na naszym rynku po niższych cenach, co skutkuje niższymi cenami subskrypcji PS Plus. Po prostu:

  • Kup tanią kartę podarunkową PSN w Eneba
  • Zrealizuj kartę w PSN Store
  • Kup wybraną subskrypcję PS Plus
  • Cieszyć się!

Dlaczego powinienem subskrybować PS Plus?

PS Plus Extra ma te same funkcje, co stary dobry PS Plus, co oznacza dostęp do trybu wieloosobowego online, zapisywanie w chmurze, bezpłatne comiesięczne gry i zniżki w sklepie PSN. Będzie jednak miał również do 400 ekskluzywnych gier Sony i innych firm, w które można grać zarówno na PS4, jak i PS5. Sony ujawniło już gry, które zostaną uruchomione z nową subskrypcją, w tym God of War, Death Stranding, Demon’s Souls, Returnal, Marvel’s Spider-Man, Ghost of Tsushima i NBA 2K22, żeby wymienić tylko kilka.

Sony współpracuje również z Ubisoft, aby wprowadzić gry z Ubisoft + do swojej usługi subskrypcji. Dodatek będzie nosił nazwę Ubisoft+ Classics, a takie gry jak For Honor, Far Cry 3 czy Assassin’s Creed Valhalla już potwierdzono, że zostaną udostępnione za darmo w PS Plus. To słodka wisienka na i tak już niesamowitym torcie! Co więcej, mówi się, że ta współpraca to dopiero początek i z czasem na PS Plus może pojawić się jeszcze więcej gier Ubisoftu.

Trzeci i najdroższy poziom nosi nazwę PS Plus Premium i ma dokładnie te same podstawowe funkcje, co poprzednie, tańsze poziomy. Ale aby uzasadnić cenę, dodaje jeszcze więcej gier! Gry na PS1, PS2 i PS3 będą dostępne do grania poprzez transmisję strumieniową. Łączna liczba gier z PS Plus Premium zaowocuje ponad 700 tytułami. Niektórzy deweloperzy wprowadzają nawet obsługę trofeów do tytułów na PS1 i PS2.

Kliknij tutaj kupić tańsze karty PSN.