Sylvie wyrusza w lutowym pakiecie załogi Fortnite!

Korzyści dla załogi Fortnite:

  • Lutowy pakiet załogi
  • Zestaw fotoniczny Legacy
  • Przepustka bojowa sezonu 1 rozdziału 4
  • 1000 V-dolców co miesiąc
  • Styczniowy pakiet załogi (dostępny do 18:59 ET 31 stycznia)

Sylvie atakuje Slammerami Smitha. Ageless Champion otrzymuje 20 obrażeń! Mistrz kowalstwa z ponadczasowego królestwa, Sylwii przygoda rozpocznie się wraz z wydaniem pakietu załogi z lutego 2023 r., który będzie dostępny dla wszystkich aktywnych subskrybentów ekipy Fortnite około godziny 19:00 czasu wschodniego 31 stycznia 2023 r.!

Lutowy pakiet załogi: Wytycz własną ścieżkę

Oprócz stroju Sylvie lutowy pakiet załogi zawiera trzy inne elementy. Odpowiedni dla kogoś, kto zawsze jest blisko płomienia, towarzysz Sylvie to (milutki) ziejący ogniem smok. Zabierz tego przyjaciela ze sobą, wyposażając go Bling na plecy Groaker. Groaker doda ci otuchy, ziejąc ogniem za każdym razem, gdy otworzysz skrzynię lub zostaniesz zlikwidowany. (Gracze mogą wyłączyć tę reaktywność w szafce.) Nawet ozdobić swój ekwipunek za pomocą Okład Groak’da! I oczywiście uderzaj przeciwników dwuręcznymi młotami Sylvie: the Kilof Smith’s Slammers. Posiadacze lutowego pakietu załogi otrzymają bonus Wykuwanie ekranu ładowania przyszłości w dalszej części miesiąca. Poza tym Sylvie nie jest jedyną członkinią swojej drużyny — pakiet strojów marcowej załogi wkrótce będzie walczył u jej boku! Gracze, którzy zdobędą zarówno pakiety załogi z lutego 2023 r., jak iz marca 2023 r otrzyma Mistrzowski Kilof, gotowy na wielką przygodę. Oczekujcie informacji o marcowym pakiecie załogi jeszcze w lutym!

Więcej korzyści dla załogi Fortnite: zestaw Legacy, przepustka bojowa sezonu 1, miesięczne V-dolce i styczniowy pakiet załogi

Zestaw Photonic Legacy: zbuduj konfigurowalny kilof

Za każdy miesiąc, w którym jesteś aktywnym subskrybentem Fortnite Crew, odblokujesz nowy etap Zestaw fotoniczny Legacy łącznie do sześciu etapów. Po etapie 1, który jest odblokowywany natychmiast, etapy odblokowują się w tym samym czasie, w którym otrzymujesz miesięczny pakiet załogi w ramach subskrypcji (ostatni dzień każdego miesiąca o 20:00 EDT / 19:00 EST).

Style kilofa Fortnite Photonic Striker

Wszystkie style kilofa Photonic Striker.

Etap 1 można odblokować do 31 maja 2023 r., do 20:00 EDT. Zestaw zawiera Fotoniczny kilof napastnika, który ewoluuje z każdym etapem. Etap 1 zapewnia kilof, etapy 2-5 zapewniają alternatywne style kilofa, a etap 6 zapewnia opcje kolorów kilofa. Dowiedz się więcej z naszego wpisu na blogu Photonic Legacy Set!

Kolory kilofa Fortnite Photonic Striker

Style kilofa Photonic Striker z wybranymi różnymi opcjami kolorystycznymi.

Przepustka bojowa sezonu 1 rozdziału 4

Jednym z elementów załogi Fortnite jest natychmiastowy dostęp do przepustki bojowej bieżącego sezonu. Oznacza to, że gracze, którzy aktywnie subskrybują Fortnite Crew podczas 1. sezonu 4. rozdziału, automatycznie otrzymają przepustkę bojową. Jeśli kupiłeś już przepustkę bojową sezonu 1 rozdziału 4 przed subskrypcją w trakcie sezonu, na twoje konto zostanie przyznany jednorazowy zwrot w wysokości 950 V-dolców.

Fortnite Battle Royale Rozdział 4 Sezon 1 Przepustka bojowa

1000 V-dolców co miesiąc

Aktywni subskrybenci Fortnite Crew otrzymują co miesiąc 1000 V-dolców! Te V-dolce są otrzymywane w dniu rozliczenia subskrybentów*. Zarejestrowałeś się 26 stycznia 2023? Otrzymasz 1000 V-dolców po rejestracji, a następnie 1000 V-dolców w trakcie subskrypcji 26 lutego 2023 r., 26 marca 2023 r. i tak dalej.

Pamiętać: Ponieważ otrzymujesz te V-dolce w dniu rozliczenia, otrzymanie tych V-dolców nie jest połączone z otrzymywaniem miesięcznych nagród Crew Pack o 20:00 EDT / 19:00 EST ostatniego dnia każdego miesiąca.

Styczniowy pakiet załogi: Dokonaj zemsty z Gildhartem

Wielu dąży do chwały. Niektórzy idą jeszcze dalej. Złoty Gildharta nadal jest w ofensywie w pakiecie załogi ze stycznia 2023 r., który pozostanie dostępny w ramach subskrypcji Fortnite Crew do 31 stycznia o 18:59 ET (tuż przed rozpoczęciem otrzymywania przez graczy lutowego pakietu załogi).

Styczniowy pakiet załogi Fortnite, zestaw Photonic Legacy, V-dolce i przepustka bojowa

Samiec może się skończyć na Gildharcie, ale jego Pakiet załogi nie ogranicza się tylko do jego stroju. Oprócz stroju Gildharta styczniowy pakiet załogi zawiera: Bling na plecy Golden Guard I Pozłacany kilof Glaiveoba odpowiednie dla złotego jelenia zemsty.

EN 15BR Subskrypcje FollowUp Społeczność 1920x1080

Możesz zapisać się do Fortnite Crew w grze w zakładce Sklep z przedmiotami lub Przepustka bitewna. Aby uzyskać więcej informacji na temat subskrypcji, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi załogi Fortnite!

Ważny: Aby odebrać lutowy pakiet załogi, może być konieczne zalogowanie się z oryginalnej platformy zakupowej, jeśli minęło więcej niż 30 dni od ostatniego logowania z tej platformy. *Powtarzająca się opłata subskrypcyjna w wysokości 11,99 USD (lub zgodnie z lokalnymi cenami) naliczana co miesiąc aż do anulowania. Możesz anulować w dowolnym momencie. Zobacz Warunki subskrypcji, aby uzyskać szczegółowe informacje, w tym informacje o tym, jak anulować subskrypcję.

Menu