Już tylko jeden dzień pozostał do premiery wyczekiwanej gry RAGE 2 na wszystkich platformach. Wczoraj wydawca gry, firma Bethesda, zamieściła na Twitterze nowe zdjęcie przedstawiające kalendarz zawartości na 2019 rok. Oprócz płatnych DLC zawiera również wiele darmowych rzeczy.

Przede wszystkim miło jest widzieć, że Bethesda planuje wspierać swoją nową grę ciągłym przepływem treści – w formie comiesięcznych aktualizacji. W ciągu pierwszych kilku tygodni RAGE 2 otrzyma wyzwania Pustkowia, skórki broni i pierwsze światowe wydarzenie zatytułowane Bring the Ruckus.

Czerwiec rozpocznie się pierwszą dużą aktualizacją dnia 30, nowym wydarzeniem światowym i jeszcze większą liczbą dodatkowych skórek broni i wyzwań na pustkowiach. Lipiec wprowadzi nową jazdę i nowego wroga o nazwie Global Worming. A wszystko to będzie za darmo!

Jednak w sierpniu Bethesda planuje wypuścić pierwsze płatne DLC do RAGE 2 o nazwie Rise of the Ghosts. Zgodnie z tweetem, będzie zawierał nową historię, nową frakcję wroga, nową broń, pojazdy umiejętności i nie tylko. Drugie rozszerzenie zaplanowano na sezon jesienny, ale szczegóły na jego temat nie zostały jeszcze ujawnione.

Z tego, co zebraliśmy, wynika, że ​​RAGE 2 nie będzie grą, o której szybko się zapomni. Nawet jeśli nie jesteś pewien, czy warto wydawać dodatkowe pieniądze na dodatkową zawartość, Bethesda zapewnia Ci wiele darmowych rzeczy, które pojawią się w najbliższej przyszłości.

RAGE 2 ukaże się jutro na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.