Dziś jest dzień, w którym Super Smash Bros. Ultimate otrzymuje drugą dużą aktualizację, która jeszcze bardziej rozszerza grę. Aktualizacja 3.0 przynosi wiele długo oczekiwanych funkcji, takich jak tryb Stage Builder wraz z Jokerem, nowym bohaterem z Persona 5.

Nowy tryb Stage Builder to jedna z kluczowych funkcji aktualizacji zawartości Super Smash Bros. Ultimate 3.0. Wcześniej pojawiała się w Super Smash Bros. Brawl i Super Smash Bros. na Wii U, jednak Nintendo wprowadziło pewne widoczne zmiany, aby ta funkcja działała jeszcze lepiej na nowej konsoli. Dzięki niemu gracze będą mogli teraz swobodnie rysować platformy sceniczne za pomocą ekranu dotykowego Nintendo Switch, co wydaje się uwalniać wiele nowych kreatywnych potencjałów.

Wszystkie nowo utworzone etapy można następnie przesłać do serwisu Smash World, gdzie gracze będą mogli sprawdzić inne niestandardowe etapy i pobrać je za darmo. Tryb Stage Builder nie jest zupełną nowością w grze, ale nadchodząca aktualizacja wprowadzi również nowy edytor wideo. Ta funkcja umożliwi graczom Smash nagrywanie powtórek i udostępnianie ich online całej społeczności.

Aktualizacja zawartości 3.0 wprowadzi również nowego bohatera jako część pierwszego pakietu Challenger Pack. Jednak nie przyjdzie to za darmo. Za 6 dolców możesz kupić cały pakiet i dodać Jokera z Persona 5 do swojej listy Smash. Oprócz nowego bohatera otrzymasz także scenę o tematyce Persona zwaną pamiątkami oraz 11 unikalnych utworów muzycznych z serii gier Persona.

Możesz przeczytać wszystko o aktualizacji zawartości Super Smash Bros. Ultimate 3.0 na ich stronie oficjalna strona internetowa.