Podczas gdy sezon wiosenno-letni jest nieśmiały pod względem nowych wydań gier wideo, jest to doskonały czas, aby zaoszczędzić pieniądze i przygotować się na jesień. Nie oznacza to, że musisz przestać grać, ale nie oznacza to również, że musisz wydawać mnóstwo pieniędzy na gry wideo. Jeśli jesteś stałym klientem naszego marketplace, wiesz już, że nawet najnowsze wydania kosztują dużo mniej, ale wiesz też, że możesz znaleźć tysiące gier, które kosztują tylko kilka monet. Wiemy, że wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, więc nie wstydź się – tanio, nie znaczy źle!

Kliknij tutaj przeglądać kolekcję tanich gier.

Nie wiesz, od czego zacząć? Oto kilka wskazówek

Co znajdziesz w kolekcji tanich gier?

Sid Meier’s Civilization VI

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak byś się czuł, podbijając i rządząc całym światem? Cóż, seria Sid Meier’s Civilization odpowiada na to pytanie od 1991 roku. Moc jest w twoich rękach i tylko od ciebie zależy, jak osiągniesz cel. Czy będzie to przez wojnę, pokój, religię czy technologię? Czy zamienisz prawdziwych pokojowych przywódców w nuklearnych terrorystów? Historia ludzkości jest w twoich rękach.

Buduj swoją cywilizację taniej

Program kosmiczny Kerbala

Program kosmiczny Kerbala

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było pracować dla NASA lub Space X, budując rakiety kosmiczne? Jeśli zawsze marzyłeś o nauce o rakietach i myślałeś, że niebo to nie wszystko, mamy dla Ciebie grę! Ale Kerbal Space Program to nie tylko gra, w której łączysz części i voilà! – zbudowałeś rakietę! Nie, jest w dużej mierze oparty na rzeczywistej fizyce i nauce o rakietach. Ale nie martw się, jest mnóstwo samouczków, a z każdą rakietą wysadzoną w drobny mak nauczysz się budować lepiej. Ale oderwanie się od ziemi to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ do skolonizowania jest cały Układ Słoneczny.

Zostań naukowcem rakietowym taniej

Super gorące

Wśród tanich gier Superhot to perełka indie.

Jeśli nigdy nie grałeś w SuperHot, tracisz! Koncepcja gry jest fantastyczna! Czas w Superhot płynie tylko wtedy, gdy zaczynasz się poruszać, tworząc w ten sposób wyjątkowe scenariusze rozgrywki do walki i zamieniając każde starcie w rodzaj układanki. To nic innego jak epickość, ponieważ nie ma ograniczeń co do tego, jak możesz ukończyć poziomy. Mechanika gry to tylko wytyczne, reszta zależy od Twojej wyobraźni.

Kup SuperHot taniej

Śpiące psy

Sleeping Dogs to jedna z najlepszych tanich gier.

Najwyraźniej niewielu graczy grało w Sleeping Dogs. Jaki jest powód? Kto wie. Gra jest po prostu niesamowita, zwłaszcza gdy masz już dość otwartego amerykańskiego świata. Akcja Sleeping Dogs rozgrywa się w Hong Kongu i jest jak powiew świeżego powietrza, nie mówiąc już o tym, że przypomina najlepsze chińskie thrillery i dramaty kryminalne. Dodaj ekspansywną walkę wręcz i strzelaninę, a otrzymasz wybuchowy koktajl, którego nie możesz odmówić.

Kup Śpiące Psy taniej

Istnieje 500 stron tanich gier wideo. Nie spiesz się, przejrzyj je i znajdź gry, w które chciałeś zagrać.

Za tanie gry – Kliknij tutaj