Jeśli jesteś fanem gry The Division 2 firmy Ubisoft, z przyjemnością dowiesz się, że po długim okresie posuchy deweloperzy w końcu przygotowują się do wydania kolejnej dużej aktualizacji gry. Nie pojawi się jednak prędko, ponieważ Ubisoft ogłosił, że następna aktualizacja powinna wylądować później niż oczekiwano, gdzieś pod koniec 2021 roku. Do tego czasu Ubisoft planuje recykling zawartości z poprzednich sezonów, aby dać graczom coś do zrobienia podczas oni czekają.

Jeśli chodzi o nową łatkę, z podanych informacji wynika, że ​​kolejna duża aktualizacja The Division 2 wprowadzi „nowy tryb gry wraz z nowymi sposobami progresji”. Jednak jak dotąd niewiele szczegółów na ten temat jest znanych, ponieważ opracowywanie treści jest wciąż na wczesnym etapie. Przedstawiciel Ubisoftu stwierdził jednak, że celem tej nowej aktualizacji jest zaprezentowanie graczom większej różnorodności rozgrywki. Oczywiście plotki o trybie battle-royale pojawiły się niemal natychmiast…

W każdym razie mamy nadzieję, że dowiemy się o tej następnej łatce w nadchodzących miesiącach i tygodniach poprzedzających jej uruchomienie. Ponieważ nie ma jeszcze daty premiery, spodziewamy się, że dowiemy się więcej o aktualizacji The Division 2 podczas następnej prezentacji Ubisoftu, która powinna odbyć się latem.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w The Division 2, teraz jest świetny moment, aby zacząć. Do czasu wydania kolejnej łatki Ubisoft będzie odtwarzać swoje stare sezony, dając nowym graczom szansę na przeżycie starych zadań, misji itp. Jeśli chodzi o obecnych graczy The Division 2, będzie kolejna szansa na zebranie wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich, które pominęli gracze z poprzednich pory roku.

Nie masz kopii The Division 2? Mamy świetne oferty dla fanów komputerów PC i konsol!