Jeśli lubisz gry MMORPG, możesz także polubić The Elder Scrolls Online, które jest rozwijane przez ZeniMax Online Studios. Twórcy gry i wydawca gry, firma Bethesda Software, podzielili się intrygującymi wieściami dotyczącymi przyszłości The Elder Scrolls Online. Najwyraźniej w nadchodzącym roku gra otrzyma 4 oddzielne pakiety DLC składające się na 4-częściowe rozszerzenie o nazwie Gates of Oblivion.

Z tego, co wiemy, cała nowa zawartość będzie rozłożona na cały 2021 rok. Pierwsza z nich – Flames of Ambition – powinna ukazać się 8 marca na PC i Google Stadia oraz 16 marca na PlayStation 4 i Xbox One. Druga – Blackwood – zadebiutuje 1 czerwca na PC i Stadia, a 8 czerwca na konsolach. Ostatnie dwa rozdziały tego 4-częściowego DLC są utrzymywane w tajemnicy, ale opis na stronie gry mówi, że oba powinny zostać ujawnione odpowiednio w Q3 i Q4.

Oto zwiastun:

W opisie nowego zwiastuna ujawniono też kilka szczegółów dotyczących oprawy. Choć miejsce naszych przygód znamy z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, będziemy mogli eksplorować te krainy w innym okresie – 800 lat przed wydarzeniami z oryginalnej gry Oblivion.

„Ogień i ambicja przybywają do Tamriel wraz z The Elder Scrolls Online: Blackwood, częścią całorocznej przygody Gates of Oblivion. Zbadaj zróżnicowany region Blackwood, zdobądź potężnych sojuszników dzięki nowemu systemowi Towarzyszy i odkryj przerażające plany Mehrunesa Dagona, Daedrycznego Księcia Zniszczenia, 800 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls IV: Oblivion!”

Brzmi i wygląda jak coś, czego chciałbyś spróbować? Koniecznie sprawdź oficjalna strona gry i zacznij grać za darmo! Jeśli wciągniesz się i będziesz chciał przeżyć więcej – koniecznie wróć tutaj i sprawdź nasze oferty dotyczące wszystkich dodatków do gry ESO.