Pierwotnie zaplanowana na 25 kwietnia kolejna duża aktualizacja zawartości Tom Clancy’s The Division 2 została opóźniona przez firmę Ubisoft. Firma ogłosiła, że ​​aktualizacja gry 3 zostanie uruchomiona w maju.

W oficjalnym poście na blogu firmy Ubisoft ujawniono, że firma chce się upewnić, że wszystko jest w porządku przed oficjalnym wydaniem aktualizacji. Według firmy, ogólne opinie graczy na temat Aktualizacji Tytułu 2 i Tidal Basin były pozytywne, ale byli tacy, którym nie podobało się ogólne dostrojenie.

W związku z tym Ubisoft zdecydował się przełożyć najnowszą aktualizację. Ubisoft nie ujawnił jednak dokładnego dnia, w którym aktualizacja ma trafić na serwery live, i zamiast tego powiedział, że data premiery będzie oparta na wynikach dalszych testów i balansu.

Jeśli jesteś zasmucony wiadomością, nie bądź. Jeśli posiadasz The Division 2, możesz wskoczyć bezpośrednio na publiczny serwer testowy (PTS) za pośrednictwem swojego konta Uplay i dołączyć do grona testerów. Warto jednak wspomnieć, że najnowszy rajd nie będzie częścią doświadczenia PTS, ponieważ deweloper chce zachować równowagę i świeże doświadczenie dla wszystkich.

Jeśli nie śledziłeś wiadomości dotyczących nowej zawartości w The Division 2, mamy coś dla Ciebie. Główną funkcją aktualizacji gry 3 będzie Operacja Dark Hours. To rajd dla 8 graczy, który według Ubisoftu będzie największym jak dotąd wyzwaniem w grze. Aktualizacja obejmie również wiele zmian balansu, które nadejdą zarówno w trybie PvE, jak i PvP.

Możesz przeczytać pełna aktualizacja rozwoju tutaj.