Chociaż najnowsza gra Total War została wydana zaledwie wczoraj, już bije rekordy. Twórca gry, Creative Assembly, potwierdził, że w dniu premiery Total War: THREE KINGDOMS ustanowił nowy rekord serii dla jednoczesnych graczy na Steamie. A to dopiero początek…

obecnie Strona statystyk Steam pokazuje, że w grze było jednocześnie ponad 160 000 graczy, co jest znacznie powyżej szczytu wszechczasów, biorąc pod uwagę inne gry Total War. Warhammer, najpopularniejsza gra z serii Total War, osiągnął szczyt wszechczasów, zbliżając się do 120 000 graczy.

Należy jednak pamiętać, że jest to tylko kwota jednoczesnych graczy, a nie rzeczywiste liczby sprzedaży. Co więcej, Total War: THREE KINGDOMS wciąż pozostaje w tyle za innymi hitami Steam, takimi jak Dota 2, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS i Counter Strike: Global Offensive.

W każdym razie świetny początek może oznaczać, że Total War: THREE KINGDOMS może stać się najbardziej udaną grą stworzoną przez Creative Assembly w całej historii firmy. Wczesne recenzje gry są w przeważającej mierze pozytywne, a Creative Assembly już ogłosiło, że gra została zamówiona w przedsprzedaży częściej niż jakakolwiek inna gra Total War z serii.

Jeśli chcesz dołączyć do wojny w starożytnych Chinach, sprawdź naszą specjalną cenę na grę.