Długo czekaliśmy na ostatnią część trylogii Total War: Warhammer, ale zbliża się ku końcowi. Creative Assembly w końcu odsłoniło Total War: Warhammer III i zaprezentowało nowy filmowy zwiastun, który podbił serca fanów na całym świecie. Według firmy gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Sprawdź zwiastun:

Chociaż nie otrzymaliśmy żadnego materiału z rozgrywki, to kinowe ujawnienie zawiera wiele szczegółów do rozpakowania. Z tego, co wiemy, kampania Total War: Warhammer III będzie obracać się wokół sił Kislevu i Cathay. W ogłoszeniu ujawniono, że bojarzy z lodowatego Kislevu są jedną z grywalnych frakcji w grze.

Druga grywalna frakcja jest nowa. Podczas gdy Smocze Imperium z Cathay od dawna było wymieniane w tle historii Starego Świata, gracze nigdy nie mieli okazji zobaczyć go w akcji ani grać jak jedno z nich. Wieloletni fani Warhammera będą mogli po raz pierwszy posmakować tego fascynującego imperium w Total War: Warhammer III.

Warto również wspomnieć, że oficjalny post o godz Witryna społeczności Warhammera ujawnia również, że gracze będą „możesz dowodzić demonicznymi armiami Khorne’a, Slaanesha, Tzeentcha lub Nurgle’a dzięki wprowadzeniu grywalnych frakcji poświęconych każdemu z czterech Bogów Chaosu”.

Wszystko to brzmi dla ciebie jak bełkot? W takim przypadku potrzebujesz kilku lekcji na temat uniwersum Warhammera. Gry Total War: Warhammer i Total War: Warhammer II będą idealnie pasować do tej okazji. Jeśli nie grałeś w żadną z nich, proponujemy sprawdzić je z naszą specjalną zniżką