Zaskakująca zapowiedź Mortal Kombat 11 to dopiero początek. Raporty Zemsta fanów, że Warner Bros pracuje nad animowanym filmem Mortal Kombat. Warner Bros przejęło prawa do Mortal Kombat w 2009 roku i pracuje nad nowym filmem fabularnym od 2011 roku. Podczas gdy większość plotek głosiła, że ​​najprawdopodobniej najpierw dostaniemy film aktorski, wygląda na to, że dział animacji Warner Bros był szybszy.

Według raportu w animowanej funkcji Mortal Kombat zaangażowanych jest wiele znanych nazwisk. Joel McHale i Jennifer Carpenter prowadzą linię i użyczają swoich głosów bohaterom filmu. Nie ma jednak informacji o tym, którym postaciom będą podkładać głos.

Dodatkowo w obsadzie jest wielu bardziej doświadczonych talentów – Steve Blum, który podkładał głos Bo’ Rai Cho, Reptile i Sub-Zero w Mortal Kombat XKevin Michael Richards, który udzielił głosu Goro w filmie Mortal Kombat z 1995 roku, a także Patrick Seitz, który użyczył głosu Scorpionowi w kilku poprzednich grach Mortal Kombat.

Chociaż wciąż brakuje nam szczegółów dotyczących animowanego filmu Mortal Kombat, w tym tygodniu mogą zostać ujawnione dodatkowe informacje. NetherRealm Studios planuje transmisję na żywo 17 stycznia, która ujawni rozgrywkę i postacie Mortal Kombat 11. Może nadchodzący film animowany również dostanie swój czas w centrum uwagi…