Call of Duty Modern Warfarenowy tryb Battle Royale może być jednym z najgorzej strzeżonych sekretów w branży gier wideo. Wszyscy wiedzą, że to nadchodzi, ale nikt nie ma pojęcia, jak i kiedy zostanie zaimplementowany do gry podstawowej. Ostatnie przecieki internetowe sugerują, że może zadebiutować na początku marca i może to być tryb free-to-play podobny do Call of Duty: Black Ops 4Zaciemnienie.

Kronika gier wideo poinformowało, że tryb Battle Royale CoD: MW może nosić nazwę Warzone i powinien wylądować 10 marca. Jednak to samo źródło podało, że wczesne przecieki sugerują, że Warzone może stać się samodzielnym trybem, a nie tylko szlakiem, co może oznaczać, że otrzymamy osobny plik instalacyjny.

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem bloga Eneba, być może pamiętasz mówimy o tym trybie z powrotem w listopadzie. Wtedy podzieliliśmy się mapami i pierwszymi szczegółami dotyczącymi zasad tego ogromnego przedsięwzięcia Infinity Ward. Według wczesnych informacji, Warzone pozwoli maksymalnie 200 graczom i będzie zawierać solo, duety i 4-osobowe drużyny. Ponadto istnieje możliwość odrodzenia się po śmierci. Wyeliminowani gracze zostaną wysłani do miejsca zwanego „Gułag”, tam będziesz miał szansę stoczyć z kimś walkę 1 na 1, a jeśli wyjdziesz na wierzch, otrzymasz odrodzenie.

W tym momencie wydaje się, że jedyne, czego fanom Call of Duty: Modern Warfare brakuje, to oficjalne potwierdzenie. Więc gdzie to jest? Szczerze mówiąc, możemy tylko zgadywać, ale nasze pieniądze opierają się na fakcie, że ten ambitny nowy tryb może nie być jeszcze gotowy lub jest pełen błędów, które trzeba zgnieść. W każdym razie oficjalne słowo od Activision-Blizzard byłoby miłe…