Po latach milczenia oficjalne konto Mafii na Twitterze obudziło się i opublikowało coś, co można zinterpretować jako zapowiedź czegoś nowego. Może nowa gra Mafia? Sam zobacz:

Tak… Ten tweet jest tajemniczy jak diabli, ale możemy spokojnie założyć, że twórcy gry mają pewne plany na przyszłość związane z serią. Dlaczego inaczej miałbyś zawracać sobie głowę tweetowaniem czegoś, co milczało od sierpnia 2018 r.?

Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że nowa gra Mafia jest już w fazie rozwoju i jest gotowa do pokazania w najbliższej przyszłości. Biorąc pod uwagę fakt, że wkrótce rozpoczną się wojny konsol nowej generacji, być może dostaniemy Mafię 4 na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Innym prawdopodobnym scenariuszem jest restart serii – ostatnio są one bardzo popularne. W sieci pojawiły się niedawno plotki, jakoby Take-Two Interactive zarejestrowało trzy nowe znaki towarowe. Chociaż nie wiemy, co to jest, od teraz możemy bezpiecznie założyć, że jeden z nich ma związek z mafią.

Najnowsza gra z serii, Mafia 3, została wydana w 2016 roku, zaledwie 4 lata temu, i była chwalona za osiągnięcia techniczne. Gdybyś nas zapytał, powiedzielibyśmy, że remake Mafii 3 jest mało prawdopodobny, ale bardzo chcielibyśmy zobaczyć remake oryginalnych gier Mafia… Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co przyniesie przyszłość.