Planują to programiści z Fatshark dodać nową iterację w 2021 roku do popularnej serii akcji Warhammer 40,000. Najnowszym tytułem jest Warhammer 40,000: Darktide, emocjonująca gra kooperacyjna dla 4 graczy, która zapewnia szybkie tempo w dystopijnym świecie Tertium.

Soczysta wiadomość jest taka, że ​​twórcy Warhammera 40K zdecydowali pracować we współpracy z wybitnym autorem Danem Abnettem którzy pracowali nad tak pamiętnymi dziełami jak Marvel Comics, Mordoru gier i napisał tuzin powieści rozgrywających się w uniwersum Warhammera 40K, w tym tytuły franczyzowe, takie jak Warhammer Fantasy, Torchwood. Możesz sprawdzić więcej w zwiastunie poniżej:

W swoim wywiadzie Dan Abnett dzieli się swoimi odczuciami na temat współpracy z Fatshark:

„Praca z Fatshark była fantastyczna. Wspaniale jest współpracować z nimi i patrzeć, jak ich niesamowite umiejętności tworzą uniwersum Warhammera 40K w żywy, realistyczny i interaktywny sposób. Rzeczy, które wcześniej tylko sobie wyobrażałem lub stworzyłem prozą, eksplodują do życia”.

Widząc, że Warhammer 40,000: Darktide jest osadzony w mrocznym, dystopijnym świecie, a narracja jest pisana wspólnie z Abnettem, możemy spodziewać się wspaniałej historii.

Na razie wiemy, że gra zaoferuje 4-osobowa kooperacja z szaleńczym systemem walki, który obejmuje walkę wręcz przypominającą Vermintide 2. W rzeczywistości rozgrywka wydaje się być mieszanką elementów, które zapewniają nieco intrygujące wrażenia z gry w Warhammera 40K i wnoszą powiew świeżości do serii. Tak czy inaczej, bądź na bieżąco, a damy Ci więcej informacji o nadchodzącej grze Warhammer 40,000: Darktide.

Czekając na najnowszą grę Warhammer 40K, sprawdź najważniejsze elementy serii.