W zeszłym tygodniu Ubisoft ogłosił nowe partnerstwo z HitRecords, które zaprasza fanów do tworzenia treści do ich nadchodzącej gry, Watch Dogs Legion. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o HitRecords, powinieneś wiedzieć, że jest to kreatywna platforma współpracy, która pozwala użytkownikom przesyłać swoje treści, w tym krótkie filmy i muzykę.

Zgodnie z zapowiedzią Ubisoft wybierze 10 oryginalnych utworów, które zostaną wykorzystane w ich nadchodzącej grze Watch Dogs Legion. Autorzy wybranych oryginalnych utworów podzielą się 2000 dolarów i otrzymają kredyty w grze. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wziąć udział w poniższym konkursie ten link.

Jednak część społeczności nie była zbyt zadowolona z nowej współpracy Ubisoft i HitRecord. Twórcy gry nazwali ten konkurs „pracą spekulatywną”. Deweloperzy, tacy jak Mike Bithell i Rami Ismail, opisali na Twitterze swoje obawy dotyczące promocji. Na razie Ubisoft nie odpowiedział na żaden z tweetów.

Premiera Watch Dogs Legion zaplanowana jest na 6 marca 2020 roku. Gra powinna wystartować na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.