Podczas gdy nasza społeczność graczy została okradziona z niektórych corocznych wydarzeń związanych z grami, które zwykle mówią nam, czym powinniśmy się ekscytować, otrzymamy zastępstwo. Firma Ubisoft ogłosiła nową cyfrową prezentację gier o nazwie Ubisoft Forward, która odbędzie się 12 lipca 2020 r.

Wiadomość jak zwykle rozeszła się za pośrednictwem Twittera. Oficjalne konto Ubisoft opublikowało to:

W oddzielnym komunikat prasowy Przedstawiciel Ubisoftu rozszerzył swoje ogłoszenie o komentarz:

„Ponieważ fizyczne pokazy gier na całym świecie zostały przełożone z powodu pandemii COVID-19, Ubisoft zorganizuje swoją pierwszą cyfrową konferencję o nazwie Ubisoft Forward, 12 lipca o godzinie 12:00 PDT/21:00 CEST. Przygotuj się na prezentację w stylu E3 z mnóstwem ekskluzywnych wiadomości o grach, ekscytujących ujawnień i nie tylko”.

Więc tak… Mimo kwarantanny nadal będziemy otrzymywać naszą coroczną dawkę wiadomości o grach Ubisoftu. Istnieje wiele zapowiedzianych już gier, takich jak Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Gods and Monsters oraz Rainbow Six Quarantine.

Chcielibyśmy również zobaczyć, jakie poczyniono postępy, a nawet poznać datę premiery… Jest też kilka „nowych gier” i to zawsze jest miłe. Zwłaszcza, że ​​konsole nowej generacji są tuż za rogiem.