Chłopcy i dziewczęta z miasta, czy wiecie, jak to jest dorastać na farmie? Cóż, czas się przekonać. Gry rolnicze to dość niszowy gatunek, ale jest to jedna z najpopularniejszych nisz w grach. W pewnym momencie Farming Simulator 22 prześcignął nawet Battlefielda 2042, Cyberpunka 2077 i Red Dead Redemption 2. Jaka jest ich popularność? Musieliśmy się dowiedzieć. Usiedliśmy, zagraliśmy w nie i doszliśmy do wniosku – to cholernie dobre gry. Ponadto jazda kombajnem przez pole uprawne jest naprawdę relaksująca.

To byłaby długa rozmowa, aby znaleźć wszystkie powody, dla których gry rolnicze są tak uzależniające. Odpowiedź różniłaby się również w zależności od gracza. A może wypróbujesz te? Gry rolnicze i zostaw swoją recenzję na naszej stronie? Czy mamy umowę? Oto kilka, od których możesz zacząć!

Dolina Gwiezdnej Rosy

Na pierwszy rzut oka Stardew Valley wygląda jak niezależny symulator rolnictwa ze wspaniałą pikselową grafiką, ciepłą paletą kolorów i przytulną atmosferą. Nie zrozum tego źle, na pewno to wszystko, ale rozgrywka w Stardew Valley wykracza daleko poza prosty symulator rolnictwa. Rolnictwo to tylko przesłanka do przeniesienia postaci ze świata korporacji do małego miasteczka, zajmującego się farmą dziadka.

Dolina Gwiezdnej Rosy

Wkrótce odkryjesz całe miasto, które potrzebuje Twojego dotyku. Powoli staniesz się częścią tej przyjaznej społeczności, pomagając rozwiązywać różne problemy w mieście i zaprzyjaźniając się z jego mieszkańcami. Możesz nawet wziąć ślub! Stardew Valley może nie wydawać się grą, w którą zwykle grasz, ale z pewnością jest to gra, którą każdy gracz musi sprawdzić na swojej liście gier.

Klucz Steam Stardew Valley GLOBALNY

Cena £

15,20 €

Kup Teraz

Seria Farming Simulator

Wielu graczy kupuje Farming Simulator jako mem. Widzą grę Farming i myślą, że muszą tego spróbować. Chwilę później zdają sobie sprawę, jak realistyczne i wciągające są te gry, i zakochują się w założeniach i pętli rozgrywki.

Symulator Farmy

Mniej niż 2% światowej populacji to rolnicy i okazuje się, że reszta tak naprawdę nie wie, skąd pochodzi ich żywność. Gry Farming Simulator dostarczają dokładnych i edukacyjnych informacji i pozwalają przejść przez cały proces. Farming Simulator doskonale oddaje zawiłości rolnictwa na całym świecie, z różnymi terenami i klimatami. Co więcej, symulatory Farming są dość relaksujące i nagradzają Cię poczuciem spełnienia. Wielu graczy uważa, że ​​to doświadczenie jest idealną ucieczką od zgiełku miasta.

Farming Simulator 22 (PC) Steam Key GLOBALNY

Cena £

23,71 €

Kup Teraz

Symulator kozy

Czy Goat Simulator to naprawdę gra rolnicza? Dotyczy to zwierzęcia hodowlanego, więc w naszej książce trafia w znacznik wyboru. Poza tym jest to śmiesznie zabawne. Goat Simulator rozpoczął się jako satyra, aby wyśmiewać gatunek gier symulacyjnych. Jednak z dnia na dzień stał się światową sensacją dzięki różnym streamerom gier wideo. Ale oglądanie transmisji to jedno, a samodzielne granie w Goat Simulator to drugie.

Symulator kozy

Samochody Headbutt, terroryzuj wiejską społeczność, siej chaos i próbuj przełamać grę przesadną fizyką i niezwyciężonym czołem. Na mapie ukryte są różne przedmioty, takie jak ledwo kontrolowany plecak odrzutowy, aby osiągnąć nowe wyżyny szaleństwa. Ale właśnie to sprawia, że ​​ta gra jest fajna! Goat Simulator to gra, o którą nikt nie prosił, ale z pewnością jej potrzebowaliśmy!

Goat Simulator Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

2,55 €

Kup Teraz

Goat Simulator: GOATY BUNDLE (zawiera 5 pozycji) Steam Key GLOBAL

Cena £

11,91 €

Kup Teraz

Zrób sobie przerwę od zgiełku miasta. Zrób filiżankę herbaty, usiądź i schłódź Slime Rancher, Razem na farmie, Dynastia Farmerówi kilka innych Gry rolnicze.