Microsoft ujawnił, jakie darmowe gry dołączą do oferty Xbox Game Pass w maju i wygląda na to, że maj jest poświęcony indies. Wśród już uznanych tytułów, nowi dołączający będą obejmować niektóre z długo oczekiwanych premier pierwszego dnia.

W jakie darmowe gry Xbox Game Pass będziesz mógł grać w maju?

Premiera Xbox Game Pass 3 maja Łup rzeka, gra, która ma kilka unikalnych i interesujących mechanizmów rozgrywki. Kontrolując klocki podobne do Tetrisa, będziesz eksplorować poziomy i wykorzystywać je na swoją korzyść podczas starć bojowych, a wygląda to naprawdę fajnie! Gra będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass zarówno na konsolach, jak i na PC.

Śpi obywatel dołącza do oferty bezpłatnych gier Xbox Game Pass 5 maja i obiecuje zapewnić oparte na narracji RPG, w którym będziesz musiał zawierać przyjaźnie, sterować różnymi frakcjami i przetrwać na zrujnowanej stacji kosmicznej, która stała się domem dla tysięcy ludzie. Gra jest premierą pierwszego dnia i jest dostępna tylko na konsole.

Citizen Sleeper to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Kolejna gra, która zostanie wydana 5 maja i trafi prosto do Xbox Game Pass Dojazd do Yomi, list miłosny do kina samurajskiego i najwybitniejszego reżysera gatunku – Akira Kurosawa. Prawdopodobnie słyszałeś o Ghost of Tsushima zawierającym specjalny czarno-biały tryb nazwany na cześć słynnego reżysera, ale był to tylko filtr graficzny. Trek to Yomi jest utrzymany w czarno-białej kolorystyce, co oznacza, że ​​gra wykorzystuje światło i cienie do swoich artystycznych korzyści. Prawdziwy klejnot filmów samurajskich i frajerów gatunku samurajów.

Trek to Yomi to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

JRPG akcji typu side-scrolling Kronika Eiyuden: Powstanie dołącza do bezpłatnych gier Xbox Game Pass 10 maja z piękną grafiką 2,5D i szybką rozgrywką. Jeśli jesteś fanem klasycznych gier JRPG, Eiyuden Chronicle: Rising może być nostalgicznym hitem, którego szukałeś. Gra jest dostępna zarówno na konsoli, jak i na PC.

Eiyuden Chronicle: Rising to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Jeśli kochasz gry polegające na budowaniu talii połączone ze strategią turową, Rycerze dyskietek przyjście do Xbox Game Pass 24 maja może być na twojej drodze. Wyjątkowy teren do przechytrzenia wrogów i potężnych bossów wystawi na próbę Twoje umiejętności rozwiązywania problemów. Floppy Knights zachęci Cię do zbudowania najlepszej talii odpowiedniej dla każdego poziomu i Twojego własnego stylu gry. Gra będzie dostępna zarówno na konsolach, jak i PC.

Floppy Knights to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Kto ma ochotę na ratowanie statku kosmicznego i relaks Rozbijacz statków w Hardspace? W tej grze każdy statek kosmiczny jest przedstawiony jako trójwymiarowa łamigłówka oparta na fizyce, którą musisz rozwiązać, unosząc się w zerowej grawitacji. Nie ma wrogów do pokonania ani niebezpieczeństw do pokonania, tylko ty, relaksująca muzyka, statki do uratowania i niekończąca się próżnia. Nie ma nic lepszego niż Hardspace Shipbreaker, a gra pojawi się w Xbox Game Pass za darmo 24 maja tylko na PC.

Hardspace Shipbreaker to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Prawdopodobnie największą grą, która pojawi się w Xbox Game Pass w maju, jest Elita snajperów 5, grę, która słynie z rentgenowskich zabójstw w zwolnionym tempie. Piąta gra kładzie większy nacisk na taktykę, taką jak odgłosy wystrzałów, wiatr lub oddychanie, wraz z dostosowywaniem broni i swobodą podejścia do misji zgodnie ze swoim stylem gry. Gotowy, by zastrzelić kilku nazistów? Gra pojawi się w Xbox Game Pass 26 maja na konsolach i PC.

Sniper Elite 5 to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Ostatnim, ale nie mniej ważnym meczem jest Muzeum Pac-Mana+ ukaże się 27 maja na konsolach i PC. Co można powiedzieć o tej kolekcji Pac-Mana? To Pac-Man! Kolekcja zawiera kilka klasycznych gier Pac-Man wydanych na konsole i salony gier. Jeśli tęsknisz za Pac-Manem, ta kolekcja jest dla Ciebie!

Pac-Man Museum+ to jedna z bezpłatnych gier Xbox Game Pass na maj

Jeśli nadal nie subskrybujesz Xbox Game Pass, tracisz dostęp do setek fantastycznych tytułów za jedynie miesięczną opłatę subskrypcyjną. Co więcej, w Enebie możesz wykupić abonament taniej.

Zapisz się teraz!