Far Cry 6 firmy Ubisoft jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier AAA i jesteśmy więcej niż szczęśliwi, mogąc podzielić się z wami świeżymi informacjami. W zeszły piątek, 28 maja, firma prowadziła transmisję na żywo, w której ujawniła kilka szczegółów na temat nadchodzącej iteracji w swojej wieloletniej serii gier FPS z otwartym światem. W międzyczasie sprawdźcie świeże spojrzenie na ujawnioną rozgrywkę poniżej.

Kiedy premiera Far Cry 6?

Pierwsze rzeczy na pierwszym miejscu. Chociaż gra została opóźniona z powodu trwającej pandemii, wygląda na to, że w końcu doczekaliśmy się solidnej daty. The Data premiery Far Cry 6 zaplanowana jest na 7 października 2021 r. i zostanie wydana na szanowanych platformach:

  • komputer
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X | S

Ta iteracja serii Far Cry, osadzona w największym jak dotąd otwartym świecie, powraca do ukochanych przez fanów dżungli przypominających Far Cry 3 który pozostaje popularnym tytułem do dziś. Tak czy inaczej, Far Cry 6 zabiera nas w kolejną śmiałą przygodę osadzoną na fikcyjnej wyspie Yara, inspirowanej kubańską kulturą i historią. Teraz, jeśli chodzi o to, co dzieje się w historii, zostawmy intrygę, czy możemy…

Kim jest Chorizo?

Zwiastun przedstawia głównego bohatera, w którego buty wcielimy się podczas długiej podróży ruchu oporu przeciwko El Presidente – partyzant o nazwisku Dani Rojas. Chociaż wydaje się, że jest twarda, po której następuje mnóstwo eksplozji, zabawnych sytuacji i wymagających, brutalnych starć z wrogiem, to nie ma sensu. Nasze oczy skierowane są na jednego z najbardziej uroczych domowych towarzyszy w historii gier i czyli Chorizo.

Poznaj kiełbasianego psa, który toruje sobie drogę przez akcję, zapewniając bardzo potrzebne wsparcie moralne. Chociaż szczenię wyraźnie doświadczyło wcześniej poważnej kontuzji w swoim życiu, zdecydowanie nie powstrzymuje to Chorizo ​​przed byciem wesołym sobą, jakim wydawał się być w ujawnieniu rozgrywki. Miejmy nadzieję, że reszta gry będzie równie niesamowita, jak wydaje się zwiastun i Chorizo.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami i sprawdzaj nasze ceny oraz zamów grę Far Cry 6 w przedsprzedaży, aby otrzymać grę w dniu jej przewidywanej premiery.