Nasi zapaleni czytelnicy bloga wiedzą, że kochamy Valorant. Nawet napisaliśmy oddzielny kawałek o tym, co sprawia, że ​​ta gra jest tak wyjątkowa. Jednak jednym z największych bieżących problemów w taktycznej strzelance Riot Games jest jej równowaga. Do tego momentu wielu agentów było obowiązkowych w grze konkurencyjnej, podczas gdy inni byli ledwo wybierani. Aktualizacja Valorant 1.07 rozwiązuje ten problem w ogromny sposób.

Przede wszystkim zmiany w balansie agentów. Chociaż w krótkim artykule jest sporo do omówienia (możesz je wszystkie przeczytać, klikając poniższy link), głównym wnioskiem jest osłabienie Mędrca i ogromne wzmocnienie Wyrwy.

Przez długi czas Sage była agentem, którego trzeba wybrać, ze względu na jej zdolność do leczenia wszystkich HP za pomocą jednego użycia jej umiejętności. To już minęło. Aktualizacja Valorant 1.07 obniża moc leczenia – od teraz Sage może leczyć tylko 60 HP zamiast 100. Co więcej, jej powolna kula jest teraz o 30 procent mniejsza, a jej ściana będzie znacznie bardziej podatna na ataki przez trzy sekundy po jej użyciu, co oznacza, że ​​możesz po prostu odgrodzić się od nadchodzących obrażeń.

Wzmocnienie za Wyłom jest dość proste – wszystkie jego umiejętności podróżują szybciej i mogą obezwładniać wroga czającego się za rogiem. Otrzymał również dodatkowy granat błyskowy, który pozwolił mu na trzykrotne błyśnięcie w jednym naboju. Te zmiany mogą nawet przywrócić Wyłom do konkurencyjnej mety, ponieważ sam dodatkowy błysk jest bardzo silny.

Istnieje kilka innych drobnych poprawek dla Vipera, Killjoya i Sovy, ale dotyczą one głównie czytelności gry.

Wprowadzono również kilka zmian w broniach w grze. Aktualizacja 1.07 Valoranta osłabia strzelby. Od teraz strzelby będą mniej skuteczną bronią w walce na daleki dystans i będą miały krótszy czas trwania tagu, co oznacza, że ​​zaatakowani gracze będą mieli więcej czasu na reakcję. Ponadto Riot Games postanowiło nieco wzmocnić Vandala, zwiększając jego szybkostrzelność i obrażenia.

Istnieje wiele mniejszych poprawek i ulepszeń we wszystkich częściach gry, więc jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie przeczytaj oficjalne informacje o aktualizacji.

Karta podarunkowa League of Legends 10 € — klucz Riot — tylko serwer EU WEST

Cena £

9,81 €

Kup Teraz