Jeśli przegapiłeś emocje związane z wydarzeniem e-sportowym na żywo, Riot Games Cię zapewni. Firma ogłosiła drugi etap trasy Valorant Champions Tour, który pojedzie do Reykjaviku na Islandii. W turnieju weźmie udział 10 najlepszych drużyn Valorant z całego świata rywalizujących w środowisku LAN po raz pierwszy w historii gry.

Oto film z ogłoszeniem:

W ogłoszeniu pojawiły się również pewne szczegóły dotyczące wyboru zespołu. Według Riot Games w sieci odbędzie się 7 oddzielnych wydarzeń Stage 2 Challengers. Wyeliminują one 10 najlepszych drużyn do rywalizacji na scenie w Reykjaviku – 2 miejsca zostaną zarezerwowane z Brazylii, 2 drużyny będą reprezentować Europę, WNP i Turcję, 2 miejsca dla Ameryki Północnej, a Japonia, Korea, LATAM i Azja Południowo-Wschodnia otrzymają 1 miejsce dla każdego.

Możesz dowiedzieć się więcej o formacie w oficjalny post na stronie Valoranta.

To duży krok naprzód dla Valorant Esports. Podczas gdy turnieje w grze odbywają się cały czas, będzie to pierwsza okazja od czasu premiery gry, aby gracze zmierzyli się z przeciwnikiem w środowisku LAN. Oznacza to, że nie będzie już więcej wymówek dotyczących lagów, co było dużym tematem podczas innych międzynarodowych turniejów organizowanych przez 3rd party. To także znak, że e-sport ogólnie może wracać do normy, więc mamy nadzieję, że odniesie sukces i wkrótce pojawią się kolejne turnieje LAN.

Valorant Stage 2 Masters rozpocznie się 24 maja. Wydarzenie potrwa tydzień i powinno zakończyć się epicką, finałową serią 30 maja.

Kod dostępu do zamieszek 5 USD STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

5,19 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 25 USD STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

30,16 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 25 USD LATAM

Cena £

28,90 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa League of Legends 10 € — klucz Riot — tylko serwer EU WEST

Cena £

9,81 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 600 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

3,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant — 1250 punktów Valorant — TURCJA

Cena £

11,19 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 2500 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

13,93 €

Kup Teraz