Nawet podczas pandemii COVID-19 Riot Games nie spowalnia cyklu rozwoju Valorant. W ten weekend firma ujawniła nowego agenta, który pojawi się w grze w nadchodzących tygodniach. Astra będzie pierwszym nowym agentem typu kontrolera od czasu premiery gry. Pełni podobną rolę w zespole, jak Brimstone, Omen i Viper.

Wiadomość o Astrze została ogłoszona za pośrednictwem Twittera:

Według tekstu smakowego Astry pochodzi z Ghany, a jej projekt jest mocno inspirowany afrykańskim futuryzmem. Zdolności Astry wydają się bardzo wyjątkowe. Zanim naciśniesz jej przyciski, będziesz musiał powiesić niektóre z tak zwanych gwiazd na niebie, aby uzyskać punkt obserwacyjny i użyć ich jako specjalnego zasobu do wykorzystania reszty zestawu narzędzi Astry.

Oto pełna lista jej umiejętności:

Studnia Grawitacyjna (C)

Aktywuj gwiazdę, aby utworzyć studnię grawitacyjną. Gracze na tym obszarze są przyciągani do środka, zanim wybuchnie, co sprawia, że ​​wszyscy gracze wciąż uwięzieni w środku są delikatni.

Nova Puls (Q)

Aktywuj gwiazdę, aby zdetonować Nova Pulse. Nova Pulse ładuje się krótko, a następnie uderza, wstrząsając wszystkich graczy na swoim obszarze.

Mgławica (E)

Aktywuj gwiazdę, aby przekształcić ją w mgławicę (dym).

Rozpraszać (F)

Użyj (F) na gwieździe, aby ją rozproszyć, aby po pewnym czasie gwiazda została umieszczona w nowym miejscu. Dissipate na krótko tworzy fałszywą Mgławicę w miejscu, w którym znajduje się Gwiazda, zanim powróci.

Forma Astralna / Kosmiczny Podział (X)

Aktywuj, aby wejść w Astralną Formę, gdzie możesz umieszczać Gwiazdy z podstawowym ogniem. Gwiazdy można później reaktywować, przekształcając je w Nova Pulse, Nebulę lub Gravity Well.

Kiedy Cosmic Divide jest naładowany, użyj dodatkowego ognia w Astralnej Formie, aby rozpocząć celowanie, a następnie podstawowego ognia, aby wybrać dwie lokacje. Nieskończony Podział Kosmiczny łączy dwa wybrane przez Ciebie punkty. Cosmic Divide blokuje pociski i mocno tłumi dźwięk.

Chcesz jako pierwszy opanować najnowszego agenta Valorant? Koniecznie sprawdź nasze ceny na kilka tanich punktów Valorant! Astra powinna wejść do gry w tym tygodniu.

Karta podarunkowa League of Legends 10 € — klucz Riot — tylko serwer EU WEST

Cena £

9,81 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 300 punktów Valorant – TURCJA

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 600 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

3,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant — 1250 punktów Valorant — TURCJA

Cena £

9,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 2500 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

13,93 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 4400 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

23,35 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Valorant – 8400 punktów Valorant – TURCJA

Cena £

35,88 €

Kup Teraz