Co kilka miesięcy Riot Games wyznacza początek nowego sezonu Valorant dużą aktualizacją. Valorant’s Episode 2 Act II zakończył się, a to oznacza, że ​​wraz z początkiem Aktu III pojawi się w grze nowa zawartość, w tym nowa mapa o nazwie Breeze.

Jak można się spodziewać po nazwie, Breeze znajduje się na słonecznej plaży niedaleko morza i jest jak dotąd najjaśniejszą mapą w grze. Jednak słoneczna paleta kolorów nie jest jego kluczową cechą. Breeze kładzie największy nacisk na długie linie widzenia i duże otwarte przestrzenie, co oznacza, że ​​snajperzy tutaj będą się dobrze bawić.

Podczas ostatniej aktualizacji dev Riot Games powiedział, że zespół chciał, aby Breeze wniósł coś innego do Valronat i ma nadzieję, że nowa mapa będzie podkreślać różne bronie i agentów.

Oprócz nowej mapy są też inne świeże rzeczy, do których jesteśmy już przyzwyczajeni. Valorant’s Episode 2 Act III przynosi nową przepustkę bojową, która zawiera mnóstwo nowych skórek, sprayów, kumpli z bronią i tak dalej. Możesz je sprawdzić w nowym zwiastunie gry Epizod 2, Akt III.

Chcesz być pierwszym, który zbierze wszystkie nowe gadżety? Koniecznie sprawdź naszą specjalną ofertę punktów Valorant!