W 2018 roku francuskie studio deweloperskie Dontnod wydało grę RPG akcji o nazwie Vampyr. Gra została doceniona przez krytyków i otrzymała pozytywne opinie od społeczności. Wczoraj firma Dontnod Entertainment ogłosiła, że ​​gra w końcu przekroczyła swój pierwszy ogromny kamień milowy, sprzedając ponad 1 milion egzemplarzy od czasu premiery. Ten niesamowity wyczyn został osiągnięty z pomocą wydawcy Focus Home Interactive, więc twórcy ogłosili nową współpracę między nimi.

Według komunikat prasowy, nowa koprodukcja zapowiada się na jedną z najambitniejszych w historii wydawcy i studia, ale na temat nowego projektu nie ujawniono zbyt wiele. Jeśli jednak należysz do osób, które lubiły grać w Vampyra, samo to zdanie wystarczy, by się podekscytować. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co oznacza „ambitny” w kontekście Dontnod Entertainment i Focus Home Interactive.

Jeśli chodzi o Vampyr, gra jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One i nie została jeszcze wydana na Nintendo Switch. Data premiery konsoli Nintendo nie jest jednak znana.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Wampir grę, ale chciałbyś zagrać w wysokiej jakości RPG akcji z mistrzowską narracją, spójrz na naszą cenę gry.