Wiosna dobiegła końca i wydaje się, że branża gier udała się na długo wyczekiwane letnie wakacje, ale to nie znaczy, że przestaliśmy lub przestaniemy grać. Gracze byli i nadal są zafascynowani grami, które ukazują się wiosną, a nawet w ostatnich dniach zimy. Czy to cię dziwi? Absolutnie nie, ponieważ te miesiące dały nam kilka fantastycznych gier, których ukończenie zajmuje więcej niż kilka godzin. Chcesz zobaczyć, jak twoi koledzy grali wiosną?

Kliknij tutaj aby zobaczyć najlepsze gry wiosny 2022 r.

Pierścień Eldenów

Czy Elden Ring jako jedna z najpopularniejszych gier wiosny kogoś dziwi? Najnowsze arcydzieło FromSoftware sprzedało się już w ponad 13,4 milionach egzemplarzy i nadal jest najlepiej sprzedającą się grą 2022 roku. I to jest arcydzieło. Kochaj gatunek souls lub go nienawidz, nie można zaprzeczyć, że FromSoftware stworzyło grę generacji, która szanuje inteligencję graczy i pozwala im doświadczyć prawdziwego poczucia eksploracji. Podczas gdy wiele gier uwielbia trzymać cię za rękę i wskazywać właściwy kierunek, Elden Ring rzuca cię w świat, w którym możesz przetrwać tylko dzięki swoim umiejętnościom i determinacji.

Bóg wojny

Bóg wojny

W momencie premiery na PlayStation 4, God of War był okrzyknięty nie tylko jedną z najlepszych gier dostępnych wyłącznie na PlayStation, ale także jedną z najlepszych gier wszechczasów! Nie tylko wyprowadził Kratosa z emerytury, ale także pozwolił całkowicie nowej generacji graczy poznać brutalnego, ale sympatycznego God of War. Podczas gdy właściciele PlayStation pokonywali mroczne elfy, gigantów i walkirie, inni gracze mogli tylko parować z zazdrości. Na szczęście w styczniu God of War ukazało się na PC i nadal jest jedną z najchętniej granych gier na komputerach osobistych. Jeśli jeszcze w to nie grałeś, tracisz prawdziwie mistrzowskie doświadczenie!

Krainy cudów Tiny Tiny

Krainy cudów Tiny Tiny

Tiny Tina została po raz pierwszy wprowadzona jako DLC do Borderlands, ale jej charyzma sprawiła, że ​​gracze zakochali się w postaci Tiny Borderlands, która ostatecznie dała początek tytułowej grze. Mieszanka humoru Borderlands, motywu Dungeons and Dragons, ekstrawaganckiej osobowości Tiny oraz uzależniającego grabieży i strzelania zaowocowała cudowną małą grą, która przez wielu fanów Borderlands jest uważana nawet za lepszą niż główna seria Borderlands. Musisz rzucić kostką w tym!

GhostWire: Tokio

GhostWire: Tokio

Chociaż GhostWire Tokyo mogło nie odbić się echem wśród różnych krytyków gier wideo, z pewnością udowodniło, że gracze mają różne opinie. Nawiedzone Tokio fascynowało graczy japońskim folklorem, a wielu z nich chciało odkryć tajemnice tajemniczo opustoszałej stolicy Japonii. Uzbrojeni w magiczny łuk, różne zaklęcia i magiczne moce, gracze nadal pokonują duchy i przemierzają ulice Tokio, walcząc z duchami bez twarzy i głaszcząc psy. Jeśli wierzysz w innych graczy, GhostWire: Tokyo może być przygodą, której warto doświadczyć!

Znajdź więcej najlepszych gier wiosny 2022 r tutaj.