Strasznie nam przykro… Skłamaliśmy w naszym poprzednim wpisie na blogu na temat premiery Warcraft III: Reforged w 2019 roku. Blizzard ogłosił, że gra zbliża się do fazy testów, ale nie zdąży. Zamiast tego firma postanowiła dać sobie kilka dodatkowych tygodni i opóźniła grę do 28 stycznia 2020 roku.

nowy post na blogu na oficjalnej stronie wyjaśnia zamieszanie i wyjaśnia przyczyny opóźnienia:

„Chociaż ciężko pracowaliśmy, aby Reforged trafiło w wasze ręce przed końcem roku, gdy zaczęliśmy zbliżać się do mety, poczuliśmy, że potrzebujemy trochę więcej czasu na dopracowanie. Jak zawsze, naszym celem jest uhonorowanie wysokich standardów, których od nas oczekujecie”.

Wiadomość o opóźnieniu nigdy nie jest przyjemna, ale możemy wybaczyć dodatkowy miesiąc oczekiwania. Zwłaszcza, że ​​jest dostępny od ręki. Cóż, przynajmniej jego stare wersje – Reign of Chaos i The Frozen Throne.

Dla niewtajemniczonych Warcraft III: Reforged to opracowane przez Blizzarda odtworzenie oryginalnej gry, które będzie zawierało ponad 60 misji, całkowitą zmianę wizualną, nowy edytor map i wiele innych niesamowitych rzeczy. Możesz przeczytać o naszych oczekiwaniach wobec gry tutaj.