Wciel się w Kosmos dzięki pakietowi zadań Axion Sentinel w Fortnite

Pakiet zadań Level Up z Battle Royale Rozdział 4 Sezon 1 jest już dostępny w ItemShopie: Pakiet zadań Axion Sentinel do awansu! Z pakietami zadań Level Upzbierz nowy strój po zakupie pakietu, a następnie wykonuj misje, aby zdobyć nagrody kosmetyczne i awansować do 28 poziomów przed końcem sezonu.

Zobacz nasze FAQ poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat pakietów zadań Level Up i pakietu Axion Sentinel’s Pack.

Często zadawane pytania dotyczące pakietu zadań Level Up

Co dostanę w pakiecie zadań Level Up?

Nowy strój Kupując pakiet zadań Level Up, ty natychmiast odblokować nowy strój! Strój, który odblokujesz dzięki pakietowi zadań Axion Sentinel Axion Sentinel? Jak miałoby to sens (inel?), Strażnik Axionu! Misje dotyczące przedmiotów kosmetycznych i 28 pełnych poziomów, które zawiera ten pakiet zadań Level Up siedem nowych zadań zwiększania poziomu wydanych co tydzień przez trzy kolejne tygodnie, z wyjątkiem tygodnia 1, który zawiera 14 zadań zwiększających poziom. Pakiet zadań Level Up zawiera Łącznie 28 zadań. Po ich udostępnieniu misje awansu są dostępne do ukończenia do końca bieżącego sezonu. (Liczba zadań dostępnych w momencie zakupu pakietu zależy od tego, w którym tygodniu go kupisz. Jednak bez względu na to, kiedy go kupisz, do 3. tygodnia będziesz mieć wszystkie 28 zadań). Żeton awansu na wyspie. Za ukończenie wszystkich zadań tygodnia odblokujesz nową nagrodę kosmetyczną. Axion Sentinel’s Level Up Quest Pack ma łącznie cztery nagrody kosmetyczne! Oto wszystkie nagrody kosmetyczne, które można odblokować za pomocą zadań w pakiecie zadań Axion Sentinel:

  • Zadania tygodnia 1 (dostępne teraz): Bling na plecy Niebiańskiej Muszli + Opaska Axion Sigil
    • Tydzień 1 ma dwa razy więcej zadań niż Tydzień 2 lub Tydzień 3, z podwójnymi nagrodami!
  • Zadania tygodnia 2 (rozpoczną się 23 lutego o 9:00 ET): Kilof Blackstar Edge
  • Zadania tygodnia 3 (rozpoczynają się 2 marca o 9:00 ET): Kosmicznie Naładowany alt Styl stroju Strażnika Axion

Za ukończenie każdej indywidualnej misji podwyższenia poziomu otrzymasz jeden pełny poziom. To znaczy, że możesz awansować o ile 28 razy dzięki temu pakietowi zadań Level Up!

Co się stanie, jeśli kupię pakiet zadań Level Up po upływie ponad tygodnia?

Kupiłeś pakiet zadań Level Up w drugim tygodniu jego dostępności? Będziesz mieć dostępne zadania z tygodnia 2 i tygodnia 1! Trzeci tydzień dostępności? Tydzień 3, Tydzień 2 i Tydzień 1. Pakiety zadań awansu pozostają dostępne do końca sezonu.


Kiedy wygasają zadania z pakietu zadań Level Up?

Ponieważ pakiety zadań Level Up są sezonowe, wszystkie zadania wygasają pod koniec bieżącego sezonu Battle Royale. Oznacza to, że misje awansu w pakiecie misji awansu Axion Sentinel wygasną z końcem 1. sezonu rozdziału 4 (8 marca 2023 r.). Misje nie wygasają, gdy stają się dostępne misje z nowego tygodnia, więc nie martw się, jeśli dotarłeś do tygodnia 3 i nie ukończyłeś jeszcze misji z poprzednich tygodni!


Gdzie mogę znaleźć zadania po zakupie pakietu zadań Level Up?

Misje awansu można znaleźć na stronie „Zadania” w ich własnej kategorii. Misje z pakietu zadań Level Up Quest Pack Axion Sentinel będą należeć do kategorii „Axion Sentinel”.


Jak mogę kupić pakiet zadań Level Up? Czy mogę podarować znajomemu?

Pakiety zadań awansu są sprzedawane w sklepie z przedmiotami za V-dolce. Axion Sentinel’s Level Up Quest Pack jest dostępny za 1200 V-dolców. I tak, możesz podarować znajomemu pakiet zadań Level Up!


Czy pakiety zadań Level Up kwalifikują się do użycia żądania zwrotu?

Pakiety zadań Level Up nie kwalifikują się do wykorzystania we wniosku o zwrot. Przeczytaj więcej o prośbach o zwrot w naszym artykule pomocy dotyczącym zwrotów/zwrotów.


Brakuje mi trochę XP, aby awansować. Czy ukończenie zadania Level Up Quest w celu podwyższenia poziomu byłoby marnotrawstwem?

Jeśli brakuje ci tylko odrobiny PD do awansu, nie martw się, że „zmarnujesz” zadanie awansu. Załóżmy, że jesteś na poziomie 89, a brakuje ci tylko 15 000 PD do poziomu 90. Jeśli ukończysz zadanie awansu, nie osiągniesz poziomu 90 z pełnym paskiem PD od poziomu 91. Zamiast tego znajdziesz się na poziomie 90. Poziom 90 z 15 000 XP od poziomu 91.

Awansuj, odblokowuj nagrody i chroń galaktykę z całych sił!

Menu