Pozostało około 24 godzin, zanim królestwa World of Warcraft Classic otworzą swoje drzwi dla dosłownie dziesiątek milionów szalonych graczy na całym świecie, a jeśli jesteś podobny do nas, już czekasz z jedną nogą na linii startu. Jednak, jak już wcześniej pisaliśmy w jednym z naszych artykułysporo dostępnych światów jest zbyt pełnych, by zapewnić najprzyjemniejsze wrażenia z WoW.

Szacuje się, że kolejki logowania przekraczają dziesiątki tysięcy graczy, co brzmi dość przerażająco, zwłaszcza dla tych graczy, którzy nie mają w swoich kieszeniach nie do pokonania ilości czasu na grę. Jednak Blizzard ciężko pracował, aby złagodzić problemy związane z logowaniem, w wyniku czego mamy cztery nowe królestwa, które otwierają swoje bramy dla was, graczy.

Cztery kolejne serwery Classic będą dostępne od samego początku i zdecydowanie zalecamy wskoczyć na nie i dokonać rozsądnego kompromisu między czasem, który będziesz musiał czekać, aby się zalogować, a czasem, który możesz poświęcić na cieszeniu się grą, tak jak to było prawie dekadę temu. Cztery nowe serwery WoW Classic to:

  • Incendius – wschodni serwer PvP
  • Bigglesworth – serwer Pacific PvP
  • Old Blanchy – serwer Pacific Normal
  • Westfall – serwer Eastern Normal

Blizzard zauważa również: „Wzywamy graczy na serwerach oznaczonych jako Full lub High, aby zaplanowali grę na jednym z tych nowych serwerów, aby uniknąć najdłuższych kolejek i pomóc rozłożyć populację graczy tak równomiernie, jak to możliwe, i zapewnić wszystkim najlepsze wrażenia z gry ”.

Wybrałeś już swoje królestwo? A może zmienisz zdanie w ostatniej chwili? Ponadto World of Warcraft classic będzie wymagać ważnego konta WoW z aktywną miesięczną subskrypcją, więc jeśli wracasz do WoW po długiej przerwie lub twoje obecne członkostwo wkrótce się skończy, sprawdź nasze oferty i bądź przygotowany, bo fala nostalgii z pewnością cię uderzy.