Podczas gdy nowa gra Wolfenstein nie odniosła dużego sukcesu w momencie premiery, Bethesda wydaje się być zaangażowana w przyszłość gry. Niedawno zespół programistów wydał nową aktualizację 1.0.7, która przynosi wiele nowych treści dla tych, którzy wciąż grają w Wolfenstein: Youngblood. Według twórców jest to największa jak dotąd aktualizacja zawartości.

Aktualizacja 1.0.7 wprowadza nowe misje, mapy, zdolności i nie tylko, które dadzą wiele do zrobienia, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z grą, czy już ukończyłeś wszystko, co miała do zaoferowania w dniu premiery.

Aby uzyskać dostęp do nowego rozdziału gry końcowej Wolfenstein: Youngblood, musisz najpierw ukończyć zadanie poboczne Artefakty Da’at Yichud. Odblokuje dwie nowe lokacje do poszukiwania skarbów – nowy nazistowski bunkier i paryski zbiornik wodny. Podczas eksploracji tych nowych lokacji napotkasz nowe rodzaje wrogów – Wurmlochsoldat (Teleportujący Übersoldier), Electrodrohne (Tesla Drone) i Turmhund (Laserhund z wieżyczką). Bethesda powiedziała, że ​​po początkowym poszukiwaniu skarbów dziennik misji gracza zapewni 20 nowych map skarbów, z których każda nagradza cię PD, monetami i punktami umiejętności.

Jeśli chodzi o umiejętności, aktualizacja 1.0.7 wprowadza również nowe dla wszystkich trzech drzewek umiejętności. Lista zawiera Quick Revive (umysł), Dual Wield Expert (muscle) i Silent Killer (moc). Ponadto pojawi się kilka nowych umiejętności wspólnych dla wszystkich drzewek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zalecamy przeczytanie listy w oficjalny post na stronie Bethesdy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji, najnowsza zawiera również nowe skórki, które będzie można kupić za walutę w grze. Aktualizacja jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Powinien również pojawić się na Nintendo Switch wraz z jego wydaniem zaplanowanym w przyszłości.