Podczas gdy większość społeczności World of Warcraft zbliża się obecnie do 60. poziomu w WoW: Classic, niektórzy gracze z niecierpliwością czekali na kolejny rozdział popularnej gry MMORPG i jej najnowszy dodatek Battle for Azeroth. Ten rozdział rozpocznie się w tym tygodniu, gdy aktualizacja 8.2.5 zostanie uruchomiona.

Zgodnie z wiadomościami na oficjalnej stronie internetowej World of Warcraft, nowa aktualizacja zawartości zapewnia nowe modele postaci dla Worgenów i Goblinów, wprowadza synchronizację drużyny i przynosi epickie zakończenie kampanii wojennej. Oto więc wszystko, co musisz wiedzieć…

Nowe modele postaci

Worgeny i Gobliny zostały wprowadzone jako grywalne rasy w World of Warcraft: Cataclysm w 2010 roku. Jednak w ciągu 9 lat ich modele stały się dość przestarzałe, ponieważ starsze rasy w grze zostały odpowiednio zmodyfikowane. Wersja 8.2.5 wprowadza długo oczekiwane ulepszenia modeli Worgena i Goblina, które przeprojektowują ich animacje i twarze. Miły!

Synchronizacja imprezy

Jedną z największych nowych funkcji, które pojawią się w World of Warcraft w tym tygodniu, jest nowa funkcja synchronizacji imprezy, która ułatwia znajomym wspólną zabawę i wspólne misje. Od teraz gracze będą mogli synchronizować swoje zadania jednym naciśnięciem przycisku.

Kiedy gracze aktywują synchronizację imprezy, wszyscy w drużynie zostają przydzieleni do tego samego stanu i fazy misji. Najeżdżając myszką na zadanie w swoim trackerze, możesz zobaczyć, kto jest w trakcie danego zadania, jakie są jego postępy i kto jest gotowy, aby je oddać. Nowa funkcja „powtórzenia zadania” pozwoli graczom, którzy już ukończyli określone zadania, na ponowne ich rozegranie z przyjaciółmi, którzy tego nie zrobili, za nagrody, które są odpowiednie do ich aktualnego rzeczywistego poziomu.

Party Sync obejmie również tymczasowo dostosowane skalowanie poziomów, co sprawi, że stara zawartość będzie stanowić wyzwanie nawet dla wysokopoziomowych postaci World of Warcraft.

Kampania wojenna

Główną siłą napędową powrotu graczy do WoW: Battle for Azeroth jest fabuła dodatku. W całym dodatku gracze uczestniczyli w epickim łańcuchu zadań zaprojektowanym dla każdej frakcji, zwanym Kampanią Wojenną, który zawierał sporo epickich i kontrowersyjnych momentów z udziałem znanych postaci z historii, takich jak Sylvanas, Saurfang, Anduin i wielu innych. Wersja 8.2.5 zawiera ostatni rozdział tej historii, przygotowując grunt pod ujawnienie wersji 8.3, a nawet nowego rozszerzenia na tegorocznym BlizzConie.

Blizzard podjął również dodatkowe wysiłki i porzucił ograniczenia poziomu i reputacji z poprzedniego rozdziału Kampanii Wojennej, aby wszyscy byli na tej samej stronie przed zakończeniem. Niektórzy detektywi internetowi już odkryli, że dodatek 8.2.5 do łańcucha przyniesie dwa filmiki o łącznym czasie trwania 10 minut, co może oznaczać, że niektóre możliwe zwroty akcji mogą być nieuniknione. Jednak to, co i jak to się stanie, wciąż pozostaje tajemnicą, ponieważ testerzy nie mogli zajrzeć za kurtynę przed wypuszczeniem łatki. Intrygujący jest również tweet Jeremy’ego Feasela

Inne aktualizacje

Jak zawsze, nowa łatka wprowadza mnóstwo zmian w balansie, nowe zadania i przedmioty kosmetyczne do zebrania, więc w nadchodzących dniach będzie mnóstwo rzeczy do zrobienia. Gracze Przymierza będą mogli ścigać nowego wierzchowca Honeyback Harvester, a najeźdźcy będą mieli szansę doświadczyć nowego najazdu Timewalking, Firelands, wraz ze specjalną przygodą Memories of Azeroth, związaną z 15. , Króla Lisza i Deathwinga. Możesz dowiedzieć się więcej o każdej nowej funkcji i dodatku w 8,2,5 cala oficjalna sekcja informacji o łatce.

Więc jeśli szukasz zmiany tempa od WoW: Classic leveling, gra na żywo jest dla Ciebie. Możemy mieć tylko nadzieję, że zawartość nie będzie tak ograniczona czasowo, jak ta, którą widzieliśmy w cyklu Battle for Azeroth.