Saga World of Warcraft Classic trwa… Blizzard w końcu osiągnął kolejny etap w harmonogramie wydawania poprawek do WoW Classic i wydał nową aktualizację o nazwie Rise of the Blood God. Dla niewtajemniczonych ta nowa łatka dodaje pierwszy w historii 20-osobowy rajd World of Warcraft o nazwie Zul’Gurub.

Oto zwiastun:

Jednak nowy najazd na mniejszą skalę to tylko jedna z atrakcji tej nowej łatki. Poza Zul’Gurub, Blizzard otwiera nowych światowych bossów zwanych Dragons of Nightmare. Są to cztery smoki rozsiane po całym świecie, każdy z własnym epickim łupem i mechaniką przypominającą bossa rajdowego, którą można przerwać przez przeciwną frakcję najeżdżającą twoją walkę.

Wreszcie, jest coś dla tych, którzy nie przepadają za treściami PvE. Rise of the Blood God dodaje także Stanglethorn Fishing Extravaganza, fajne nowe wydarzenie, w którym mogą wziąć udział gracze na dowolnym poziomie. Wystarczy odwiedzić Bootay Bay i zapisać się do konkursu.

Rise of the Blood God to czwarta faza z sześciu zaplanowanych dla World of Warcraft Classic. Po tym, jak większość graczy skończy z Zul’Gurub i Zielonymi Smokami, Blizzard powinien rozpocząć Ahn’Qiraj War Effort, a następnie Ruins & Temple of Ahn’Qiraj. A w ostatniej fazie World of Warcraft Classic czeka nas Inwazja Plagi i Naxxramas. A później… Może The Burning Crusade Classic?