Fani MMORPG z niecierpliwością czekają na 23 listopada, kiedy rozpocznie się najnowszy dodatek do World of Warcraft Shadowlands. W tej chwili, Świat Warcrafta gracze cieszą się z zadań przed patchem, które przygotowują grunt pod nadchodzącą zawartość. Aby dać graczom lepszy obraz tego, w co się pakujemy w ciągu zaledwie tygodnia, Blizzard wypuścił nowy zwiastun filmowy zatytułowany „Beyond the Veil”.

Sprawdź to:

Nowy niesamowity film CG zapowiada nadchodzącą zawartość World of Warcraft: Shadowlands i daje graczom lepszy wgląd w hierarchię życia pozagrobowego WoW. W Krainach Cienia gracze mogą odkrywać pięć nowych stref: Bastion, Ardenweald, Maldraxxus, Revendreth i The Maw.

Przymierza życia pozagrobowego w WoW

Do 4 z tych stref przypisana jest konkretna frakcja, a każda z nich będzie dostępna dla graczy, którzy będą mogli złożyć przysięgę wierności:

  • Członkowie Bastionu są odpowiedzialni za wprowadzanie nowych dusz do Shadowlands,
  • Członkowie Night Fae nadzorują energię nadchodzących dusz,
  • Necrolords polegają na walce i dominacji nad kimkolwiek i kiedykolwiek.
  • Venthyr powinien pomóc najnikczemniejszym duszom odkupić swoje grzechy, aby uciec przed nieuniknioną Paszczą (ale tak naprawdę wykorzystują dusze dla własnej korzyści).

Tak zwane Przymierza będą odgrywać kluczową rolę w postępie gry końcowej World of Warcraft: Shadowlands, gdzie każdy najmniejszy postęp pozwala graczom zdobyć sławę dla wybranego Przymierza. Po ukończeniu nowego poziomu każdy gracz będzie musiał wybrać jedno i rozpocząć kampanię w ostatniej strefie The Maw.

Ciekawie będzie zobaczyć, czy ten nowy system będzie działał tak, jak zamierza Blizzard. Podczas testów deweloperzy otrzymali sporo krytyki za zamykanie graczy tylko w jednym przymierzu przez całe rozszerzenie. Chociaż Blizzard wprowadził pewne zmiany w odpowiedzi na opinie i umożliwił najbardziej oddanym graczom wymianę Przymierzy raz w tygodniu, nadal jest to główny temat do dyskusji w społeczności WoW.

Wkrótce dowiemy się, czy nowy dodatek spełni oczekiwania. Po wielu błędach popełnionych w Battle for Azeroth, Blizzard musi naprawić ten błąd. Premiera World of Warcraft: Shadowlands 23 listopada.