Jeśli jesteś wieloletnim fanem Gry RPG może już próbowałeś grać Świat Warcrafta w takim czy innym punkcie. Jeśli nie, teraz masz najlepszą szansę, aby dołączyć do tej tętniącej życiem społeczności graczy i szybko dogonić resztę stada. Aby zatrzymać graczy w domu, Blizzard ogłosił, że przez miesiąc wszystkie postacie z World of Warcraft będą traktowane podwójną premią do XP.

Ta nowa premia do PD o nazwie Wiatry Mądrości jest już dostępna dla wszystkich postaci w grze i będzie dostępna do 20 kwietnia. Jest dostępny dla wszystkich, a przez to mamy na myśli postacie śledzące, nowe postacie, a nawet dawno zapomniane alty, które możesz kusić, aby awansować. Oprócz tego podwójnego PD warto wspomnieć, że nadal możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoje zyski z PD za pomocą pamiątek i innych wzmocnień PD. W sumie – jak na miesiąc zdobywanie poziomów w World of Warcraft jest szalenie szybkie!

W rzeczywistości jest tak szybki, że nawet nowicjusze powinni być w stanie zobaczyć końcowego bossa rozszerzenia Battle for Azeroth. W poście Blizzarda czytamy:

„Gracze będą mogli również skorzystać z tego zwiększenia doświadczenia, wciąż korzystając ze swoich ulubionych pamiątek. Nie potrwa długo, zanim staniesz do walki ze Starym Bogiem N’Zothem i jego sługami w Ny’alotha, Mieście Przebudzonych.

To zdecydowanie świetny moment, aby zabrać znajomych do WoW. Koniec dodatku to świetny sposób na relaks i (ponowne) przeżycie całej wcześniej wydanej zawartości bez konieczności bycia na bieżąco z codziennymi zadaniami, farmą AP i tak dalej. Nie wspominając o tym, że nowe systemy, takie jak Recruit a Friend lub Party Sync, są już dostępne i możesz zdobyć dodatkowe nagrody, grając razem. Kto wie, może spodoba ci się ta gra i zdecydujesz się zacząć grać na poważnie po premierze World of Warcraft: Shadowlands jeszcze w tym roku…