Lato dobiega końca, pogoda powoli robi się coraz bardziej ponura, a promieni światła z każdym dniem coraz mniej. Wszystko to może niepokoić przeciętnego człowieka, ale my… my jesteśmy graczami, a wraz z końcem lata gracze wiedzą, że istnieje zupełnie inny wymiar do odkrycia! Wróć do gier i przygotuj się na to, co nadchodzi – nowy sezon premier zapowiada spektakularne tytuły, a gdy czekamy, sprawdź naszą ofertę na wyprzedaży!

Nasza kategoria Best Deal obejmuje 3 epickie tytuły.

No Man’s Sky to tytuł, który na zawsze będzie znany jako TA gra, która powróciła. Eksploracja kosmosu rozpoczęła się od trudnego początku, ale dzięki serii oszałamiających darmowych rozszerzeń na przestrzeni lat, dziś oferuje podróż, której po prostu trzeba doświadczyć.

Human: Fall Flat może być tytułem, którego wciąż nie znasz, a jeśli tak, to jesteśmy mu całkowicie zazdrośni. Sugerujemy, abyś przestał czytać i chwycił ten klejnot w tej chwili. Chwiejne przygody Boba oferują ogromną ilość rozrywki, śmiechu i prób dla Ciebie ORAZ Twoich przyjaciół!

Grand Theft Auto V to jedna z tych gier, których nie trzeba przedstawiać. Albo grałeś w to w pewnym momencie swojego życia, nadal w to grasz, albo powinieneś zacząć. Jest niebezpieczna, wspaniała i satysfakcjonująca, która przekracza Twoje najśmielsze oczekiwania.

I chociaż każdy z tych trzech tytułów jest niewątpliwie wart twojego czasu, nasza lista wyprzedaży dopiero się zaczyna. Postanowiliśmy uwzględnić również trzy tytuły, które właśnie się pojawiły! Przodkowie: Odyseja ludzkości, Łańcuch Astralnyoraz Mroczne obrazy: Człowiek z Medan jest teraz do nabycia taniej!

Dla tych, którzy szukają dreszczyku emocji i wyzwań, przygotowaliśmy kilka niesamowitych tytułów survivalowych. Na wyprzedaży w tym tygodniu możesz zgarnąć ARK: Ewolucja przetrwania, Umierające światło, Zabójcze piętro 2oraz Metro Exodus!

Jeśli samo przetrwanie nie wystarczy i chcesz czegoś, co zaprowadzi Cię o krok dalej, mamy Cię w zasięgu ręki! KOSMICI! Samo przetrwanie inwazji obcych to osiągnięcie, jednak zmuszenie ich do odwrotu to zupełnie inna sprawa! Wypróbuj sam, grając LOS, XCOM2oraz Gears of War 4!

Powrót do grania i próba przetrwania, a jeszcze lepiej, uratowania całej planety przed spustoszeniem może być dla niektórych zbyt nerwowa. W takim przypadku ułatw sobie drogę do doświadczenia dzięki takim niesamowitym tytułom jak Rozgotowane 2, LEGO: Superbohaterowie Marvela, Worms WMD oraz Magia 2!

I nawet z tą partią ofert w sklepie, nasza wyprzedaż jeszcze się nie skończyła! Aby jednak zapoznać się z pełną zawartością, musisz przejść do naszego Strona sprzedaży! Wróć do gier i rozpocznij nowy sezon pełen mocy i magii w dobrym stylu! Tylko nie czekaj zbyt długo – wyprzedaż kończy się za 10 dni.