W nieoczekiwanym zbiegu okoliczności Blizzard zdecydował się nieco wcześniej wprowadzić nowe wydarzenie w grze Overwatch. Nowe wydarzenie Overwatch Archives miało zostać wydane w przyszłym miesiącu (jeśli będziemy postępować zgodnie ze zwykłym harmonogramem), ale Blizzard włączył je teraz.

Przez pierwszy tydzień wydarzenia gracze Overwatch będą mogli wziąć udział w uwielbianym Overwatch Uprising – pierwszej misji Smugi w King’s Row, w której będziesz musiał walczyć z falami Sektora Zerowego. Jednak oprócz starej zawartości fabularnej będziecie mogli doświadczyć kilku nowych misji wyzwań, dających dodatkowe rzeczy do zrobienia podczas zdobywania nowych skrzynek z łupami.

Drugi tydzień będzie poświęcony Overwatch Retribution, a trzeci Overwatch Storm Rising. Oba te wydarzenia będą miały dodatkowe misje wyzwań, aby zwiększyć twoje cotygodniowe nagrody.

Overwatch Archives nadchodzi z tradycyjną porcją nowych elementów kosmetycznych – skórek, sprayów, wstępów z najciekawszymi momentami. Co więcej, podczas dni wydarzenia będą pojawiać się nowe cotygodniowe wyzwania, w których gracze będą nagradzani za wygranie 3, 6 lub 9 gier w dowolnym trybie w celu odblokowania kosmetycznych gadżetów.

W dniach 12-19 marca (pierwszy tydzień wydarzenia) nadejdzie czas Symmetry, od 19 do 26 marca gracze otrzymają kosmetyki Torbjorna, podczas gdy w ostatnim tygodniu wydarzenia, które zakończy się 2 kwietnia, będzie można zdobyć kosmetyki Mei .

Jeśli w najbliższych tygodniach zostaniecie w domu, pamiętajcie o Overwatch. To świetny czas, aby nadrobić zaległości. Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się w oficjalna strona tutaj,