W minioną sobotę obchodzono doroczne obchody Dnia Batmana, upamiętniające narodziny naszego ukochanego bohatera, który po raz pierwszy pojawił się w 1939 roku. Dlatego weekend był pełen Batmana w grach – Epic Games Store rozdał mnóstwo gier z Batmanem za darmo , Fortnite zorganizowało specjalne wydarzenie crossover i tak dalej. Jednak WB Games Montreal, które jest znane z Batman Arkham Origins, tweetowało, że ukradło program z interesującą złośliwością. Nie mrugaj!

Załapałeś to? Jeśli uważnie obejrzałeś ten film, być może zauważyłeś, że niektóre symbole z uniwersum Batmana pojawiają się w nim tylko na chwilę. Niektórzy detektywi internetowi teoretyzują, że te symbole wskazują na tajne stowarzyszenie wszechświata nietoperzy, takie jak Court of Owls lub League of Shadows, które mogą być rdzeniem historii nadchodzącej gry.

Złośliwość może sugerować, że WB Games Montreal pracuje nad czymś nowym w uniwersum Batmana. Albo po prostu coś widzimy… Więcej nadziei daje nam nowe ogłoszenie o pracę na stronie internetowej firmy, która szuka nowych członków zespołu, którzy dołączą do rozwoju jeszcze niezapowiedzianego projektu „AAA”. Trzymamy kciuki!