Miłego piątku wszystkim! Wszyscy wiecie, co to oznacza – kolejny niesamowity sprzedaż gier na naszej stronie. W tym tygodniu przygotowaliśmy listę najlepszych gier, w których będziesz musiał wymachiwać mieczami, parować ataki tarczami i planować drogę do zwycięstwa.

Nasze gwiezdne oferty na ten weekend obejmują docenioną przez krytyków grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, legendarną grę The Elder Scrolls V: Skyrim (edycja specjalna) oraz zupełnie nową grę Total War: Three Kingdoms, która już bije rekordy.

Ale to nie jedyna oferta dla fanów Total War. Aby uczcić premierę nowej gry z serii, przygotowaliśmy specjalne zniżki na poprzednie gry Total War. Koniecznie sprawdź nasze ceny na Wojna totalna: Warhammer, Total War: Warhammer IIoraz Total War: Attila.

Jeśli gatunek strategii nie jest twoją filiżanką herbaty, koniecznie przejrzyj nasze oferty gier takich jak World of Warcraft: Shadowlands, Mount & Blade, Wygnańcy Conana, Śródziemie: Cień Mordoru, Dark Souls: Zremasterowane i inni.

Wyprzedaż Blades and Shields to świetny sposób na uzbrojenie się w dobrą grę. Mamy mnóstwo tytułów, jeśli lubisz średniowieczne fantasy. I jak zawsze – nie wahaj się długo. Nasza cotygodniowa wyprzedaż kończy się w poniedziałek.

Do broni!