20 lipca 1969 roku NASA z powodzeniem dokonała pierwszego lądowania na Księżycu. Słynne słowa Neala Armstronga na zawsze zostaną zapisane we wspomnieniach i zapisach rasy ludzkiej, inspirując przyszłych inżynierów kosmosu, astronautów i potencjalnych badaczy kosmosu. Podczas gdy zwykłe podróże kosmiczne są nadal poza naszym zasięgiem, możemy eksplorować każdy zakątek bezkresnej próżni za pomocą gier wideo. Aby upamiętnić pierwszych ludzi na Księżycu, Eneba organizuje uroczystą wyprzedaż z lądowaniem na Księżycu, podczas której będziecie mogli zdobyć kosmos i gry o tematyce science fiction z ogromnymi zniżkami, które wzbudzą podziw, fascynację, a może, tylko może, kilku nowych naukowców zajmujących się rakietami, inżynierów, a nawet pisarzy science-fiction.

Kliknij tutaj zbadać wyprzedaż Moon Landing i kupić najlepsze gry wideo dotyczące eksploracji kosmosu.

Kerbal Space Program

Dla tych, którzy szukają gry wideo opartej na rzeczywistej fizyce i nauce rakietowej, Kerbal Space Program jest idealnym rozwiązaniem. Mali, zieloni ludzie są gotowi skolonizować Kerbal Solar System i od Ciebie zależy, czy poleciesz nimi do gwiazd. Istnieje wiele gier oferujących kolonizację kosmosu, ale żadna nie jest tak dokładna naukowo, jak Kerbal Space Program. Nie martw się, nie musisz być jeszcze naukowcem od rakiet, gra zawiera mnóstwo naukowych samouczków na temat budowania rakiet. Każda nieudana próba skłoni cię do zbadania swoich błędów i zbudowania lepszych rakiet, aż w końcu będziesz mógł z powodzeniem wystartować i skolonizować cały system Kerbal.

Kerbal Space Program

Gra jest tak dokładna naukowo, że nawet inżynierowie NASA i Space X używają jej do przeprowadzania testów i szkolenia nowych rekrutów. Kto wie, może sukces w Kerbal Space Program zainspiruje gracza lub nielicznych do sięgnięcia po prawdziwe gwiazdy?

Kerbal Space Program Klucz Steam GLOBAL

Cena £

3,88 €

Kup Teraz

Legendarna edycja Mass Effect

Anthem mógł ponieść porażkę jako projekt, ciągnąc reputację Bioware w błoto, ale słynny i uznany twórca gier nie zawsze był skorupą swojej poprzedniej postaci, jaką wydaje się być dzisiaj. Mass Effect Legendary Edition to doskonałe świadectwo złożonej historii i rozwoju postaci Bioware, wplatających się w nie wątków fabularnych i ogromnej, epickiej skali kosmicznych przygód.

Seria Mass Effect

Wydana ze zaktualizowaną grafiką, grafiką 4K i zawierająca ponad 40 DLC z całej trylogii Mass Effect, Mass Effect Legendary Edition nadal pozostaje wielką kosmiczną operą z czasów, gdy Bioware było siłą, z którą należy się liczyć. Jedź jeszcze raz z komandorem Sheppardem i załogą Normandii, aby ocalić wszechświat przed zagładą. Odtwarzanie Mass Effect jest jak spotkanie z grupą starych znajomych.

Mass Effect Legendary Edition Klucz Origin GLOBAL

Cena £

15,87 €

Kup Teraz

Kosmiczny horror w Dead Space i Obcy: Izolacja

W Dead Space może nie być wielu elementów Lovecrafta, ale autor wymyślił gatunek kosmicznego horroru, który nadal przeraża publiczność w różnych mediach: filmach, literaturze i grach wideo. Strach przed nieznanym, izolacja i niewiedza, co czai się i czeka w ciemności, to elementy najlepszego kosmicznego horroru stworzonego piórem HP Lovecrafta. Są także składnikami, które sprawiły, że gracze zakochali się w serii Dead Space i Alien: Isolation.

Izolacja obcych

Wędrujesz samotnie po opuszczonej stacji kosmicznej z migoczącymi światłami i złowieszczymi stworzeniami podążającymi za każdym krokiem, wywołując dreszcze po plecach, ponieważ nawet grające cienie mogą sprawić, że wyskoczysz z siedzenia. Alien: Isolation jest nadal uważane za arcydzieło kosmicznego horroru przez tych, którzy odważyli się w nie zagrać, ale wydaje się, że gracze unikają go głównie z powodu klątwy nałożonej na gry wideo Alien. Tymczasem Dead Space doczeka się remake’u. Przed premierą Moon Landing Sale to idealna okazja, aby doświadczyć tego, co najlepsze w tym podgatunku horroru, z ogromnymi rabatami.

Alien: Izolacja Steam Key GLOBAL

Cena £

6,20 €

Kup Teraz

Klucz pochodzenia Dead Space GLOBAL

Cena £

2,80 €

Kup Teraz

Kliknij tutaj odkryć nieznane w wyprzedaży Moon Landing i odkryć więcej gier kosmicznych i science fiction. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie grę lub dwie dostosowane do swoich upodobań. Odważ się zbadać ostatnią granicę!