Ten weekend jest wyjątkowy. Nadchodząca niedziela to początek Międzynarodowego Dnia Ojca iz tej okazji przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla wszystkich ojców. Jeśli jesteś tatą za dnia i graczem w nocy, sprawdź nasze niesamowite oferty weekendowe.

Jak zwykle w kategorii najlepszych ofert znajdują się trzy niesamowite tytuły, które zapewnią Ci zajęcie na jakiś czas. Podczas naszej wyprzedaży możesz kupić Dark Souls 3, Hearts of Iron IV: Cadet Edition i Cities: Skylines z niesamowitą zniżką.

Wiemy, że większość ojców lubi gry strategiczne, dlatego oprócz naszych najlepszych ofert dodaliśmy również zniżki na gry takie jak Total War: Three Kingdoms, Frostpunkoraz Powstanie przemysłu.

Jeśli nie jesteś fanem strategii, nie zapomnieliśmy o Tobie. koniecznie sprawdź naszą stronę sprzedaży, aby uzyskać specjalne ceny na World of Warcraft: Shadowlands, Dark Souls: Zremasterowane, Fallout 3, Martwy w świetle dziennym, Final Fantasy XV i wiele innych uznanych przez krytyków tytułów.

Ponadto mamy kilka ofert dla fanów gier sportowych. Podczas naszej wyprzedaży Załoga 2, Forza Horizon 4oraz FIFA 19 są o wiele tańsze niż zwykle.

Jak zwykle nie wahaj się długo. Nasza wyprzedaż kończy się w poniedziałek, więc masz mnóstwo czasu na zakup gry dla siebie lub taty.