Fani rajdów z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę ich ulubionej serii rajdów DIRT. Oczekiwanie będzie jednak nieco dłuższe, gdyż twórcy gry postanowili opóźnić premierę tytułu i przesunęli ją o tydzień, do 16 października.

Chociaż nie uszczęśliwi to wielu fanów, nie jest tu ponuro. Tydzień to nie jest duży okres czasu. Ponadto firma Codemasters zapowiedziała także kolejną edycję gry, zatytułowaną DIRT 5: Amplified Edition, która zapewni trzydniowy wcześniejszy dostęp przed premierą gry. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup tej edycji, już 13 października będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z wyścigami terenowymi.

A to nie wszystkie wiadomości, jakie otrzymaliśmy. Według twórców, DIRT 5 będzie oferował darmowe aktualizacje do wersji następnej generacji. Innymi słowy, jeśli kupisz DIRT 5 na PlayStation 4 lub Xbox One, będziesz mógł ulepszyć swoją grę do wersji na PlayStation 5 lub Xbox Series X zaraz po premierze tych konsol.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, DIRT 5 wygląda na świetną grę, jeśli lubisz wyścigi terenowe. Na kanale YouTube gry można znaleźć wiele zwiastunów prezentujących zupełnie nowe tryby kariery, nowe tory, pojazdy, tryby i specjalne wydarzenia w grze. Mało tego – w grze występują utalentowani aktorzy głosowi – Nolan North i Troy Baker poprowadzą Cię przez kampanię gry i to wystarczający powód, aby sprawdzić tę grę.

Spójrz:

Sugerujemy dodanie tej gry do listy życzeń i otrzymywanie powiadomień, gdy tylko gra zostanie uruchomiona. DIRT 5 ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz konsolach nowej generacji. Google Stadia otrzyma również wersję gry, która pojawi się gdzieś w 2021 roku. Możesz sprawdzić poprzednie gry DIRT, czekając…