Chociaż to twierdzenie wydaje się oburzające, może równie dobrze być prawdziwe. Przez weekend, Xbox Game Pass Konto na Twitterze opublikowało tajemniczy tweet, który najwyraźniej drażni jedną z dwóch możliwych rzeczy. Albo jest to nowa gra Xbox oparta na popularnej serii The Mandalorian, albo Xbox Game Pass może wkrótce zapewnić swoim członkom dostęp do oglądania Disney Plus. I uważamy, że to drugie jest prawdziwe.

Oto tweet:

Jeśli ten tweet wskazuje na nadchodzącą grę, konto, z którego został wysłany, jest dziwnym wyborem. Dlatego wszyscy internetowi szacują, że Xbox może wkrótce ogłosić, że ich Xbox Game Pass da graczom również dostęp do Disney Plus, co z pewnością wyjaśniałoby ten tweet.

Oczywiście jest jeszcze trzecia opcja – Xbox Game Pass Administrator Twittera jest wielkim fanem The Mandalorian i chciał po prostu oszukać cały internet tylko dla gagów… W zeszłym tygodniu EA ogłosiło, że Star Wars Jedi: Fallen Order pojawi się w EA Play i Xbox Game Pass nie wydaje się jednak właściwe.

Disney Plus dla subskrybentów Xbox Game Pass brzmi jak bardzo fajna (i bardzo inteligentna) umowa iz pewnością stanowi wartość dodaną dla wszystkich graczy Xbox, którzy próbują zaoszczędzić trochę więcej na swoich subskrypcjach. Obecnie Disney Plus kosztuje około 7 dolarów miesięcznie, podczas gdy Xbox Game Pass oferowany jest za 10 dolarów, a Xbox Game Pass Ultimate za 15 dolarów (na Enebie są one oczywiście nieco tańsze). Brzmi jak kolejna świetna propozycja wartości… Wkrótce przekonamy się, czy to prawda.