Jeśli jesteś fanem serii Yakuza, ucieszy cię wiadomość, że Yakuza 7, w Japonii lepiej znana jako Yakuza: Like a Dragon, zostanie wydana na rynki zachodnie i będzie dostępna na konsole obecnej generacji oraz PlayStation 5 i Xbox Series X. Jednak premiera nowej generacji nie ma obecnie daty premiery i powinna nastąpić kilka miesięcy po premierze sprzętu nowej generacji.

I nie będzie to zwykły port… Yakuza: Like A Dragon będzie zawierał pełny angielski dubbing. Sega ujawniła nawet listę obsady podkładającej głos pod grę na rynki zachodnie. Kaiji Tang (znany z pracy nad Detective Pikachu i Persona 5) będzie podkładał głos Ichibanowi Kasudze. Andrew Morgado, Greg Chun i Elizabeth Maxwell użyczą swoich głosów odpowiednio swoim towarzyszom, Koichi Adachi, Yu Nanbie i Saeko Mukodzie. Jednak największym nazwiskiem na tej liście bez wątpienia jest George Takei, który zagra Masumi Arakawę, głównego antagonistę Yakuza: Like a Dragon. Być może znasz Goerge’a z jego roli w Star Trek.

Nowa gra zapowiada się jako świetna brama do serii dla nowych graczy. Wcześniej prawie wszystkie gry Yakuzy nie miały angielskich dubbingów, z wyjątkiem gry typu spin-off o nazwie Judgement. Został wydany w 2018 roku na PlayStation 4 i był chwalony przez wielu krytyków i graczy za rozgrywkę i fabułę.

Jednak wiele osób uważa serię Yakuza za czarującą ze względu na oryginalny dub. Niezależnie od tego, jakie są twoje preferencje, dobrze jest wiedzieć, że masz kilka opcji dostosowania gry. Jeśli chcesz nadrobić zaległości w tej serii, koniecznie sprawdź nasze ceny gier Yakuza.