Gry RPG lub RPG są nieskończenie uwielbiane przez entuzjastów gier wideo, które nawet takie zorientowane na akcję franczyzy, takie jak Assassin’s Creed czy Yakuza, wymyślają się na nowo dzięki takim elementom, jak systemy wyrównywania, rzemiosło i statystyki broni zapożyczone z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek wyprodukowały . Gry RPG, takie jak seria Diablo, dają graczom swobodę odkrywania różnych klas postaci i eksperymentowania z różnymi konfiguracjami, umiejętnościami i bronią. Aby pochwalić gatunek i zaoferować graczom godziny zabawy w odgrywanie ról, przedstawiamy Wam specjalną kolekcję najlepszych gier RPG.

Kliknij tutaj, zanurz się w kolekcji i wybierz swoją następną grę RPG! Oto kilka sugestii:

Diablo III

Diablo 3

Kiedy słyszysz słowo RPG, istnieje 98,09% szans, że pierwszą grą, o której myślisz, jest Diablo, zwłaszcza jeśli jesteś graczem, który dorastał pod koniec lat 90. i na początku 2000 roku. Diablo II zostało przez wielu nazwane arcydziełem, a jego formuła będzie naśladowana przez każdego dewelopera ARPG w nadchodzących latach. Diablo III zmieniło podstawowe wyrównywanie poziomów i rozbudowaną mechanikę drzewka umiejętności, za które Diablo II było tak chwalone i przyjęło wygodniejsze i bardziej przystępne podejście. Stał się idealną bramą dla nowej generacji graczy do zanurzenia się w serii gier, która jest tak czule pamiętana i chwalona przez wielu fanów ARPG.

Diablo III: Reaper of Souls (DLC) Klucz Battle.net GLOBALNY

Cena £

38,00 €

Kup Teraz

Diablo III: Eternal Collection (Xbox One) Klucz Xbox Live EUROPA

Kup Teraz

Yakuza: Jak smok

Seria Yakuza znana jest z zanurzenia się w japońskim przestępczym półświatku, skomplikowanych dramatów gangsterskich oraz głupkowatych, niedorzecznych zadań pobocznych, zajęć i humoru. Jak działają dwa zupełnie różne tony, jest daleko poza ludzkim zrozumieniem. Po prostu to robią, tworząc wyjątkowe wrażenia z gry wideo, rzadko spotykane w innych grach wideo. Yakuza od 0 do 6 opowiada historię byłego Yakuzy Kazumy Kiryu, liczba 7 głównych gier może być ogromną męką dla wielu graczy (choć całkowicie tego warta).

Siódma główna część serii Yakuza: Like A Dragon wprowadziła nowego protagonistę, a nawet zmieniła podstawową mechanikę rozgrywki z action beat ’em na turową grę JRPG, w której fani Final Fantasy i Persona czują się jak w domu. Gra jest idealnym punktem wyjścia dla nowicjuszy, którzy chcą doświadczyć szorstkości i dziwności jednej z najbardziej uznanych serii gier wideo.

Yakuza: Like a Dragon (Hero Edition) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

35,99 €

Kup Teraz

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin: 3 Dziki Gon stał się definiującym gatunek RPG akcji, w którym możesz wybrać, jakim Wiedźminem chcesz być. Gra oferuje trzy różne drzewka umiejętności: jedno dla mikstur, które dodają różne wzmocnienia i efekty do statystyk i broni Geralta, drugie dla graczy lubiących używać magii, a trzecie dla tych, którzy chcą opanować miecz.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Niezależnie od tego, Wiedźmin 3 odcisnął swoje piętno na pobocznym zadaniu i podejściu do otwartego świata, odkrywając na nowo i łamiąc podstawową i nadużywaną mechanikę zadań pobierania. Misje poboczne wciąż mogły być tymi samymi starymi i znanymi czynnościami, pozbawionymi rdzenia, ale za każdym zadaniem pobocznym, za każdym polowaniem na potwory kryła się ekspansywna narracja, która mogła wpłynąć i zmienić mapę otaczającego świata. To nowe podejście do projektowania gier nakreśliło nowy plan dla nadchodzących gier RPG akcji, w tym wspomnianej serii Assassin’s Creed lub Horizon Zero Dawn, i ugruntowało Wild Hunt jako grę, w którą trzeba grać.

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY GOG.com Key GLOBAL

Cena £

9,69 €

Kup Teraz

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (Xbox One) Xbox Live Key EUROPA

Cena £

8,22 €

Kup Teraz

Kliknij tutaj eksplorować całą kolekcję gier RPG. Jesteśmy pewni, że znajdziesz grę dostosowaną specjalnie do Twoich upodobań i preferencji. Czekają na Ciebie fantastyczne, mroczne, dziwne i tajemnicze światy gier RPG!