Miło nam poinformować, że Eneba nawiązała współpracę ufnie – bezpieczny dostawca płatności, który pozwala naszym użytkownikom łatwo płacić za ich gry. Przez ograniczony czas zapraszamy wszystkich do przetestowania usług Trustly na Enebie i wzięcia w nich udziału ekskluzywna wyprzedaż promocyjna która oferuje mnóstwo niesamowitych zniżek dla nowych użytkowników Trustly!

Co to jest Trustly?

Trustly – bezpieczny dostawca płatności, który umożliwia naszym użytkownikom łatwe płacenie za gry. Dzięki Trustly możesz kupować swoje ulubione gry online bez żadnych kłopotów, rejestracji czy kart kredytowych, dzięki czemu cały proces jest super płynny i bezpieczny.

Dlaczego powinno Cię to obchodzić?

Aby pokazać, jakie to proste, przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż Trustly, aby udowodnić jego wspaniałość. Przekonasz się, odwiedzając naszą specjalną stronę sprzedaży Trustly ogromna lista niesamowitych gier które możesz odebrać taniej z Trustly. Wszystkie gry mają specjalną zniżkę od 23.04 do 09.05, jeśli używasz Trustly jako podstawowej metody płatności.

Jak to działa?

Korzystanie z Trustly jest bardzo proste! Oto kilka kroków, które powinieneś znać z wyprzedzeniem:

  • Po wizycie u nas strona sprzedaży wybierz Trustly na stronie kasy lub płatności
  • Wybierz swój bank i zaloguj się jak zwykle
  • Wybierz konto, z którego chcesz zapłacić (bieżące, oszczędnościowe itp.)
  • Potwierdź płatność preferowaną metodą uwierzytelniania
  • Ciesz się nową grą!

Sprawdź te niesamowite oferty!

NieR Replicant wersja 1.22474487139…

Jeśli podobała Ci się doceniona przez krytyków gra NieR: Automata, być może zechcesz ją zdobyć NieR Replicant wersja 1.22474487139… będący ulepszonym prequelem popularnej gry RPG akcji. Otrzymał wiele pochwał wśród fanów NieR w Japonii, a teraz jest wreszcie dostępny na całym świecie. Ze specjalną zniżką Trustly możesz dostać taniej niż gdziekolwiek indziej!

Wioska Resident Evil

Przygotuj się na następny rozdział Resident Evil. Wioska Resident Evil to gra z ośmiu głównych serii, która zabierze Cię do tajemniczej wioski pełnej horrorów z najgłębszych czeluści piekieł. W tej grze będziesz kontynuować historię Ethana Wintersa, którego poznałeś w Resident Evil 7: Biohazard, i zmierzysz się z enigmatyczną damą Alciną Dimistrescu, wampirzym antagonistą tej nowej horrorowej przygody. Byłbyś głupcem, gdybyś przegapił taką okazję!

Minecraft

Jeśli chcesz wybrać coś, co przetrwa próbę czasu, nie możesz się pomylić Minecraft. Do dziś Minecraft pozostaje jedną z najpopularniejszych gier survivalowych na świecie, szczycącą się społecznością liczącą setki milionów graczy. Jeśli przypadkiem nie miałeś okazji sprawdzić tej legendarnej gry, Trustly ma specjalną ofertę, której nie będziesz mógł odrzucić.

Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasze Strona sprzedaży Trustly aby uzyskać więcej wspaniałych ofert gier!