Ostatnie kilka dni było ekscytujące dla fanów gier z Obcymi. Ostatnie tweety autorstwa Obcy: Izolacja gwiazda gier, Amanda Ripley, doprowadziła społeczność do rozpoczęcia spekulacji na temat nowej możliwej gry z serii. Plotki się potwierdziły, ale nowa gra nie jest dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy. Nowa gra z motywem Obcego nazywa się Alien: Blackout i będzie dostępna na Twoim urządzeniu mobilnym.

Na papierze Alien: Blackout brzmi bardzo podobnie do swojego poprzednika Isolation. Gracze będą musieli zbadać stację kosmiczną Wyland-Yutani i unikać legendarnego Xenomorpha, który próbuje cię upolować.

Dodatkowo będziesz musiał chronić swoją załogę, co oznacza, że ​​czasami Alien: Blackout postawi cię przed wyborem – kogo poświęcić, a kogo uratować. Gra będzie również zawierać rozgałęzioną fabułę opartą na twoich wyborach, co zapewni grze ogromną wartość regrywalności.

przechytrzyć obcą grę

Na razie nie ma daty premiery. The strona gry wymienia Alien: Blackout jako „już wkrótce”. W grę będzie można grać zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.