Zatrudnij profesjonalistę: odblokuj Geralta z Rivii w Fortnite Battle Royale Rozdział 4 Sezon 1 Przepustka bitewna!

Zawsze szukam dobrej walki, Geralt z Rivii w Fortnite jest już dostępny do odblokowania. Ukończ misje przepustki bojowej Geralta w 4. sezonie Battle Royale, aby odblokować jego strój i inne przedmioty. Pierwsza strona jego zadań jest już dostępna, a strona 2 jego zadań będzie dostępna 28 lutego wraz z wydaniem wersji 23.50! Pamiętaj, że do ukończenia zadań Geralta z Rivii wymagany jest zakup przepustki bojowej sezonu 1 rozdziału 4.

Sztuka autorstwa Willa Kirkby’ego.

Szukasz jeszcze więcej przedmiotów Geralt of Rivia? Rozpocznij szkolenie w Szkole Lamy, aby odblokować specjalny kilof, tor lobby, ikony sztandarów i nie tylko!

Zadania Geralta z Rivii – Strona 1

Ukończ wszystkie misje Page 1, aby odblokować Strój Geralta z Rivii! Misje Page 1 można wykonywać w dowolnej kolejności.

Aktywuj ulepszenia rzeczywistości w 5 różnych meczach

Może nie są eliksirami, ale i tak dają radę. Odblokowuje Ekran ładowania Geralta z Rivii.

Ukończ 3 zlecenia

Nic osobistego, tylko biznes. Odblokowuje Spray na pamięć mięśniową.

Pokonaj bossa

Tylko najwięksi głupcy mogliby ci zagrozić. Odblokowuje Broń wiedźmińskiego plecaka.

Emotka w sali tronowej Cytadela

Udawaj, że jesteś w Kaer Morhen. Odblokowuje Emotka Znak Igni.

Zadaj przeciwnikom 500 obrażeń od broni białej

Zawsze kończ pracę. Odblokowuje Wiedźmiński Stalowy Kilof Miecz.

Fortnite Zadania Geralta z Rivii

Strój Geralt z Rivii, ekran ładowania Geralt z Rivii, spray zapamiętujący mięśnie, broń wiedźmińskiego plecaka, emotka Znak Igni i wiedźmiński kilof ze stalowym mieczem.

Za ukończenie wszystkich zadań na stronie 1 odblokujesz stronę 2 zadań, gdy będzie ona dostępna 28 lutego. Zadania na stronie 2 mają łącznie pięć nagród, w tym alt Styl dla Geralta!

Jeśli posiadasz przepustkę bojową sezonu 1 rozdziału 4, strona 1 zadań Geralta jest już dostępna na stronie „Zadania”, a strona 2 będzie dostępna na stronie „zadania” 28 lutego. Zadania strony 1 i 2 pozostaną dostępne do końca sezonu!

Menu