Tanie gry powracają! Cóż, tak naprawdę nigdy nigdzie nie poszli, ale jeśli potrzebujesz przypomnienia, oto jest: w Eneba możesz kupić gry z listy A, które kosztują mniej niż lunch! Nie mówimy, że powinieneś pominąć posiłek, ale przy tych cenach i grach na najwyższym poziomie, jak możesz tego nie robić?

Kliknij tutaj aby zobaczyć, jakie gry możesz kupić. A jeśli nie jesteś przekonany, oto kilka gier, które znajdziesz w kolekcji tanich gier.

Assassin’s Creed: Początek

Główną atrakcją gier Assassin’s Creed zawsze była i na zawsze pozostanie oprawa historyczna. Niewiele innych gier pozwala graczom cofnąć się w czasie i odkrywać ogromne otwarte światy zagubionych w czasie cywilizacji. Wiktoriański Londyn, renesansowe Włochy, rewolucja francuska, piractwo na Karaibach lub miażdżenie głów jako wiking – seria AC nadal fascynuje graczy zawiłymi i dokładnymi ustawieniami historycznymi i osobowościami. Assassin’s Creed: Origins nie tylko pozwoliło nam cofnąć się do starożytnego Egiptu, wspiąć się na szczyt piramidy w Gizie i zbadać ukryte grobowce, ale także wymyślić na nowo całą serię Assassin’s Creed, o co fani prosili od lat.

Assassin's Creed: Początek

Dzięki nowym elementom RPG, takim jak polowanie na zasoby, rzemiosło i oczyszczanie placówek, AC: Origins stało się bardzo podobne do innej serii Ubisoft – serii Far Cry, ale większy nacisk na zadania poboczne i opowiadanie historii sprawia, że ​​świat Origins wydaje się bardziej żywy niż w którymkolwiek z poprzednich Gry Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed: Origins Uplay Key EUROPA

Cena £

4,90 €

Kup Teraz

The Sims 4

Nawet jeśli nie grałeś, wiesz, o co chodzi w The Sims 4 – symulowanie życia. Dla niektórych może to być najlepszy symulator i swobodna rozrywka, zwłaszcza z liczne DLC oraz dodatki zabierające Simów w miejsca, których nigdy wcześniej nie widziano, przeplatając się z popularnymi franczyzami i dodając różne przedmioty do budowania i tworzenia idealnego wirtualnego życia.

Simów 4

Dla innych The Sims 4 to zdecydowanie grzeszna przyjemność. Spójrz prawdzie w oczy, wiemy, że uwielbiasz torturować Simów. Skąd to wiemy? Ponieważ gry mają tę opcję i cóż, my też to uwielbiamy. Ale prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie nowych sposobów, w jaki można objąć wszystkie dostępne narzędzia i przesunąć The Sims 4 poza to, co pierwotnie było zamierzone. Ale hej, życie to nie tylko słońce i tęcze i nawet The Sims musi się tego nauczyć, prawda?

Klucz The Sims 4 Origin GLOBALNY

Cena £

8,48 €

Kup Teraz

The Sims 4 Origin Key EUROPA

Cena £

8,50 €

Kup Teraz

Watch Dogs: Legion

W Watch Dogs: Legion Ubisoft próbował zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiono, czyli zmienić każdą postać NPC w grywalnego bohatera. Każda osoba, którą spotkasz w dystopijnym Orwellowskim Londynie, może zostać zrekrutowana i zamieniona w cenny atut, który odegra wyraźną rolę w pokonaniu korporacji, która zniewoliła stolicę Wielkiej Brytanii. Pomysł, aby dać graczom pełną swobodę w podejściu do otwartego świata w dowolny sposób, zaowocował grą, która celebruje i zachęca do improwizacji i kreatywnego myślenia – jak zwykle w grach Watch Dogs, poprzez ukradkowe hakowanie i wykorzystywanie środowiska na swoją korzyść lub wchodzę z płonącą bronią.

Watch Dogs: Legion

Gracze byli spaleni przez premierę pierwszego Watch Dogs i wielu nie chciało mieć nic wspólnego z późniejszymi grami (chociaż drugi naprawdę podniósł się w każdym aspekcie), Watch Dogs: Legion zostanie zapamiętany jako gra, która odważyła się spróbować czegoś nowego i innego. Ale czy udało się z tego powodu? Tak, tak. Czy odważysz się spróbować?

Watch Dogs: Legion Uplay Key EUROPA

Cena £

7,74€

Kup Teraz

Kliknij tutaj i zanurz się w kolekcji tanich gier, aby znaleźć swój następny ulubiony tytuł. Najlepsze jest to, że nie przepłacisz. Więc chodź, weź tanią grę lub dwie, jest mnóstwo A-listów!