Znowu przewijasz w nieskończoność? Nadszedł czas, aby pobudzić swój mózg, pobudzić kreatywność i utrzymać się na krawędzi dzięki niekończącej się akcji. Oto lista gier wideo, dzięki którym już nigdy się nie znudzisz!

Cyberpunka 2077

Witaj w Night City, Choom – metropolii rządzonej przez skorumpowane korporacje i cybernetycznie wzmocnionych cyberpunków. Tutaj albo przyłączysz się do jednej ze stron, albo skończysz rozdarty w rynsztoku. Uderz w Fixera, aby rozpocząć różne prace i uzyskać kilka ulepszeń, które ułatwią życie. Z tym drugim nie bój się – nie chcesz złapać cyberpsychozy.

Najnowsze doniesienia prasowe wskazują, że nowa aktualizacja oprogramowania sprawia, że ​​symulacja działa płynnie jak masło. Tymczasem najnowsza współpraca z korporacją Netflix wpłynęła na producentów oprogramowania cybernetycznego, a w mieście zauważono coraz więcej Edgerunnerów. Czekamy na Twoje przybycie, ponieważ życie w Night City nigdy nie jest nudne.

Terraria

Nowe przygody czekają na Ciebie w Terrarii! Witamy w jednej z najbardziej ukochanych gier przygodowych typu sandbox. Kop, walcz, eksploruj i twórz własny świat, po prostu logując się i dostosowując swoją postać! Świat nieskończonych możliwości czeka!

Zapewniamy Cię – dzięki tak rozbudowanemu systemowi postępów, jak Terraria, nigdy nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia, bossów do pokonania i wyzwań do pokonania. Świat należy do ciebie i możesz robić, co chcesz. Jedna przyjazna wskazówka: najlepiej być przygotowanym, gdy zapada noc.

Miasta: Linie horyzontu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zbudowaniu i zarządzaniu własnym miastem? W takim razie Cities: Skylines to gra dla Ciebie! Zbudowanie małej wioski i przekształcenie jej w kwitnące megapolis to jedno, ale zadowolenie mieszkańców wystawi na próbę wszystkie twoje umiejętności – w przeciwnym razie może stać się dystopią. Gra wymaga od gracza myślenia strategicznego, ale zapewniamy, że zarządzanie miastem w Cities: Skylines jest super zabawne i relaksujące.

Miasta: Linie horyzontu

Gra nie ma celu końcowego i możesz dowolnie rozbudowywać swoje miasto. Cities: Skylines ma wspierającą społeczność moderów, która tworzy liczne modyfikacje dla nowych materiałów, budynków i budowli. Ponadto mnóstwo DLC dodaje różne mapy, tereny, pogodę, a nawet rzeczywiste struktury. Jednak Twoje miasto może być tak nierealistyczne, jak chcesz! Możesz budować utopie science-fiction, średniowieczne zamki, a nawet odtworzyć Rzym! Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Grand Theft Auto V

Nigdy nie można się pomylić z żadną z gier Grand Theft Auto. Piąta odsłona serii wita Cię w Los Santos – fikcyjnym odtworzeniu Los Angeles. Tutaj doświadczysz wybuchowej narracji i spotkasz trzech ekscentrycznych bohaterów. Wkrótce będziesz kraść samochody, rabować sklepy jubilerskie i planować masowe napady. Ale prawdziwy blask Grand Theft Auto V – ogromny otwarty świat, w którym możesz angażować się w liczne zajęcia i tworzyć własne przygody.

GTA V ma dowcipny scenariusz, świetną fabułę, wciągający świat, sekrety i różne misje główne i poboczne. Ta gra wciągnie Cię i zajmie na wiele godzin! Możesz także wskoczyć do trybu wieloosobowego, aby zbudować swoje przestępcze imperium online lub po prostu bawić się z innymi graczami.

Marvel’s Spider-Man Remastered

Nigdy nie będziesz się nudzić grając w Spidey! Samo przemierzanie Manhattanu jest jak terapia po długim dniu. Połącz to z intrygującą historią, dobrze napisanymi postaciami, walką inspirowaną grami Arkham, a otrzymasz najlepszą grę Spider-Mana, jaką kiedykolwiek stworzono. Nie wierzysz nam? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać!

Spider-Mana Marvela

Port PC oferuje również trzyczęściowe DLC, które rozszerza historię o nowych złoczyńców, postacie i wyzwania. Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowe! Szybka walka, szokujące zwroty akcji i napędzane adrenaliną huśtanie się w sieci nie znudzą Cię ani na sekundę.

Chcieć więcej? Rainbow Six: Oblężenie to fantastyczny wybór, jeśli lubisz rywalizację i kochasz taktyczne strzelanki. Miłośnicy strategii docenią Frostpunk oraz Cywilizacja VI. Miłośnicy adrenaliny będą zachwyceni Samochody projektu 2 oraz Umierające światło. Tymczasem, Cień Mordoru i jego kontynuacja Cień wojny zaoferować coś specjalnego fanom Tolkiena i miłośnikom gier akcji. Pożegnaj nudę z grami wideo!